Zlatan Ibrahimovic paneb Manchester United’i reisi Hiinasse

See tähendab, et Ibrahimovic on võimeline osalema Hiina kaheksat päeva reisil, kuid mõeldakse, et Mourinho ei saa mängijat, kes oktoobris saabub 35-aastaseks. Juhataja tahab anda Ameerikale puhkusel oleval Ibrahimovicil täiendava puhata enne Premier League hooaega. Zlatan Ibrahimovic: ego maad ja silmad on muinasjutul end Manchesteris Loe edasi

Pärast Borussia Dortmundi kokkutulekut 23. päeval Juuni Shanghais ja Manchester City Pekingis kolm päeva hiljem, Ameerika mängu Galatasaray 30. juulil. Kuna see on Göteborgis, võib Mourinho otsustada, et Ibrahimovic on sobiv koht, kus ta saab oma esimese koha klubi jaoks.Kui mitte, siis Ibrahimovic tõuseb 3. augustil Wayne Rooney’i tunnusjoonel Old Traffordi vastu Evertoni vastu.

Islandi poolt likvideeriti Rooni, Chris Smallingi ja Marcus Rashfordi Ühendkuningriigi kontingent, kes alustas Roy Hodgsoni poolel. 27. juuni.Kuigi kõik kolm on oodata Hiina presidendil, ei ole need funktsioonid, Mourinho ütles.

Tema teised kaks kirjutamist, Eric Bailly ja Henrikh Mkhitaryan, kavatsevad reisida Hiinasse, koolitades

Ilkay Gundogan, Mhkitaran endine Borussia Dortmundi meeskonnakaaslane, on hoiatanud, et Armeenia kapten võib vajada hoolikalt oma Ühendkuningriigi karjääri alustamist, kui ta võitles Saksamaa esmakordselt liitumisel. klubi.

“Ta on olnud Dortmundis kolm aastat,” ütles Gündogan, kes on nüüd Manchesteris. “Esimesed kaks aastat ei olnud talle nii tore, kui aus olla. Ta on mängija, kes vajab enesekindlust, kes peab igal ajal mängima ja tõestama ennast paremaks ja paremaks muutuma. Sel ajal ei olnud me [Dortmund] nii edukad, nii et teda ei olnud lihtne kohaneda.Tal oli mõni probleem.

“Aga kui näete, kuidas ta eelmisel aastal mängis, oli see tõesti uskumatu. Võib-olla oli ta eelmisel aastal meie jaoks kõige olulisem mängija. Kui ta suudab niimoodi minna, avaldab ta suurt mõju Manchester United’ile ja suurt plussit. Muidugi on meil raske neid võita, kuid ma soovin talle kõige paremini ja püsida tervena. “

Rate this post