Xherdan Shaqiri: „Miski pole võimatu; võime peksa kedagi maailmas ”

Shaqiri on tema Liverpooli karjääri kolm hooajaeelset asendajat, kuid see on juba kooskõlas optimismiga, mis ümbritseb Jürgen Kloppi meeskonda pühapäeva pärastlõunal avamängus West Hami vastu. Ta on kooskõlas oma uute meeskonnakaaslastega ka muljetavaldavate kaasakiskude kohta Manchester Unitedi, Napoli ja Torino vastu. Varasemad päevad, kuid mitmekesisus ja kvaliteet, mille 26-aastane mees Liverpooli rünnaku alla sõprussidemetes tõestas, näitasid, miks Klopp nimetas seda “no-braineriks”, et aktiveerida eelmisel kuul oma Stoke’i lepingus 13 miljoni naelsterlingi vabastamisklausel. Fiver: allkiri üles ja saate meie igapäevast jalgpallimeili.

Shaqiri, Naby Keïta, Fabinho ja Alisson, mis on maailma suuruselt teine ​​väravavaht, on Klopp tugevdanud meeskonda, mis oli piisavalt hea, et jõuda isegi Meistrite liiga finaali mais isegi kui vigastused natuke.Ootus on vastavalt tõusnud niivõrd, kuivõrd Shaqiri pole peljatud väljakutsega viia läbi Manchesteri City meeskond, kes lõpetas mais Liverpoolist 25 punktiga lõpu. “Võib-olla neile Liverpool ei meeldi” – Shaqiri jätab kriitikud pärast käiku tagasi. Loe edasi

“Minu jaoks pole miski võimatu,” ütleb Shaqiri. „Me võime olla kõik, kes tahame olla. Me ületasime eelmisel hooajal liigas ja Meistrite liigas Manchester Cityt, nii et ma arvan, et suudame lüüa kedagi teist maailmas. Meie eesmärk on võistelda parimatega ja minna väljakule selle vastu, kes iganes me mängime, üritades mängu võita ja mängu domineerima. Meie eesmärk on võita võimalikult palju tiitleid.See on klubi eesmärk nüüd ja me ootame hooaega väga. ”

Shaqiri kolm hooaega Stokes lõppesid taandamise ja isikliku kriitikaga, kuid ta toob tiitlivõistluste kogemuse oma päevadest Müncheni Bayernis ja Basel, kus prooviti ühe Mohamed Salahi ääremängija potentsiaalse asendajana. Muide, Salah läbis kohtuprotsessi. Kosovos sündinud mängijal on tema nimel kolm Šveitsi Superliiga ja kaks Bundesliga tiitlit ning ta usub, et Liverpoolil on hoolimata nende 28-aastasest 19. liiga meistrivõistluste ootamisest kvaliteet, mis vastab nende ambitsioonidele sel hooajal.

Ta selgitab: „Tulin siia proovima tiitleid võita. Ma arvan, et sellel klubil peab olema see ambitsioon tiitlite võitmiseks, tiitlite nimel mängimiseks ja ta peab olema üks maailma paremaid meeskondi.See on üks parimaid klubisid maailmas ja nüüd proovime seda väljakul näidata. Liverpoolil oli eelmine aasta väga edukas ja hea hooaeg, kuid me ei võitnud tiitlit. Nüüd on oluline olla jälle väga hea ja saavutada see viimane asi. Ma arvan, et meil on nüüd kvaliteet ja andekas meeskond, kes saab mängida tiitlivõistluste nimel. Meie eesmärk peab olema proovida olla liiga parim. Facebook Twitter Pinterest Liverpooli Xherdan Shaqiri hooajaeelses matšis Torino vastu Anfieldil. Foto: Nick Potts / PA

“Kõik mängijad on valmis uueks hooajaks minema. Meil on suur meeskond, nii et treener saab iga kord pöörduda ja platsil kvaliteeti hoida. Arvan ja loodan, et hakkame pühapäeval esimese võiduga pihta ja proovime anda fännidele tiitlid, mida nad väärivad.Tahame võistelda selliste suurimate meeskondadega nagu Müncheni Bayern, Madridi Real ja Barcelona. Nad on maailma parimad meeskonnad ja ka Liverpool on üks neist. ”Liverpool suudab tagada, et Premier League pole City jaoks igavene auaste | Barney Ronay Loe edasi

Shaqiri võime mängida üle esiliini oli Kloppile otsustav tegur, kelle jaoks puudusid olulisel määral sobivad, mängu muutvad võimalused, kui Salah järsku Meistrite liiga finaalturniirilt lahkus. Šveitslased lõid kohe hooajaeelse saatejuhi Daniel Sturridge’iga, mis on veel üks väärtuslik variant, kui ta püsib heas vormis, ning usub, et uute meeskonnakaaslaste kalibreerimine võib toimida ainult tema kasuks.

Ta lisab: „See on minu neljas aasta Premier League’is, nii et ma tean, kuidas nad mängivad ja kui head nad on. Ma nägin neid mitu korda.Ma tean selle meeskonna kvaliteeti ja näete väljakul, et olen nendega hästi hakkama saanud ja nendega hästi läbi saanud. Ma arvan, et meil on suur meeskond, kus on palju kvaliteeti, kes suudab iga mängu võita. See peab olema meie eesmärk sellel hooajal – keskenduda igale mängule ja mitte mõelda sellele, mis võib juhtuda talvel või järgmisel suvel. Peame proovima kõiki mänge võita, sest need kõik on olulised. Meie eesmärk on proovida võita kõiki mänge. ”

Westhami visiit, mida on oma uue mänedžeri Manuel Pellegrini all kallilt tugevdatud, tähistab kampaaniat, mis eeldab Liverpoolil ootusi teha“ järgmine samm ”- nagu juht ütles – ja võida Kloppi valitsemisaja esimene trofee.Shaqiri on oma uue klubi edenemist näinud aga ilma hõbeesemeteta.

“Ma arvan, et kui Jürgen siia saabus, oli klubi täiesti erinev sellest, mis ta praegu on,” ütleb ta. „Ta on siin käimisest alates teinud väga head tööd. Võite näha, et inimesed austavad teda ja tema tööd palju. Selle klubi ja selle meeskonna edusammud on iga aastaga aina kõrgemad. Liverpool on üks parimaid meeskondi maailmas, seda näevad kõik ja nüüd peame seda väljakul tegema. Kõik on sellele väga keskendunud ja ülekannete abil nägi manager, et kas ta soovib edasi liikuda ja rohkem edusamme teha. Ta soovib võistelda maailma parimate meeskondadega ja läheb õigesti. ”

Rate this post