Viis asja, mida me Inglismaal võidukalt Hollandist sai

Pärast Saksamaa uimastamist oli Inglismaad Hollandi tagasi maa peal. Nad tegid endaga probleeme mõne hoolimatu mänguga, kus Danny Drinkwater närvis oma debüüdi ja Ross Barkley oli liiga varjatud valduses; see oli Roy Hodgsoni areneva meeskonna reaalsuskontroll. Samal ajal võib eeldada, et seda võib eeldada eksperimentaalsest koosseisust ja just siis, kui Hodgson võis olla teistel mõtetel teemandisüsteemi keskväljal, näitasid tema mängijad oma eeliseid suurepärase meeskonna eesmärgiga ummikseisu murda.Jamie Vardy esitas lõpliku puudutuse, kuid see oli kõike liikumise kõvemuses, John Stones mängis palli välja selga, James Milner ja Adam Lallana, kes ilusti ühendasid jooni, ja Kyle Walker, kellel oli laius paremal. Positiivne Walkeril võiks Clyne’il olla täiesti tagasi võitlemine

Kas Hodgsoni meeskonnal on ruumi ainult ühele õigeusu tagaküljele? Eric Dieri mitmekülgsus annab Inglismaa juhile paindlikkuse – usaldusväärset Milnerit saab ka hädaolukorras kasutada täispikkuses – see tähendab, et Nathaniel Clyne ja Walker võitlevad ühe koha vastu. Nende vahel on vähe, kuigi Walkeril võib hetkel olla serv.Sellel hooajal on Tottenham Hotspur sellel hooajal silmapaistvamaks saanud, mängides rohkem tähelepanu ja kõrvaldades oma mängu vigadest, ning on oluline, et täispuud oleksid teemandisüsteemis mugavamad. Kuigi Clyne andis Saksamaa abistamist, näitab Walkeri osa Inglismaal avaja siin, et ta on rünnakuga paremini rahulikum. Ta hoidis oma rahulolematust, et teha Vardy.England 1-2 Holland: rahvusvaheline sõbralik – nagu see juhtus Loe lähemaltEnglandi veenva kaitsega tegelemine on murettekitav.

Kõigi Walkeri rünnakute jaoks oli siiski meeldetuletus et Inglismaa kaitse võiks olla selle aasta suvel tugevamate vastaste vastu.Pärast Saksamaa väidetavate kahekordsete välditavate eesmärkide kaotamist esinesid varakult närvid, kui Hispaania jäljendada jälle palli mängides peaaegu lõpuni farsi, Fraser Forster pidas suurepärase säästa, kui John Stones viga viis Vincent Janssenisse vahetult enne Hollandi ekvalaiseri ja Danny Rose oli vasakule tagasi pettunud öö. Clyne asendas enne tunnid Tottenhami mehe kergesti karistust Joël Veltmani varajase väljakutse eest Inglismaa piirkonnas, enne kui ta andis karistuse, mis viis Jansseni ekvalaiseri juurde, kus oli lohakas käsipall. Facebook Twitter Pinterest Inglismaa täispuudega pakutav laius on teemantide süsteemis eluliselt tähtis ja Kyle Walker muljet avaldas Wembley’l.Foto: Jordaania Mansfield / FA kaudu Getty ImagesEngland pettunud kui Luciano Narsingh eesmärgi pitserid Hollandi tagasitulek Loe edasiRooney võimendatud Sturridge’s suutmatus võtta võimalus

Kuigi on tugev argument, et Daniel Sturridge on Inglismaa kõige andekam ründaja, tema perifeerne jõudlus peab langema Hodgsoni suurimaks pettumuseks. Ta on viimastel nädalatel Liverpoolile surmanud. Hollandi vastu aga hoidis Sturridge võistluse äärealadel, vähe üritas tuli välja ja see ei olnud üllatus, kui ta asendas Theo Walcott. Kahtlused tema sobivuse üle lähevad lähitulevikus lähitulevikus ja tal ei ole palju aega, et tõestada, et ta väärib olevat Wayne Rooney’ist peksmise järjekorras.Selle tõendusmaterjali tõttu on Vardy tõeline oht Inglismaa kapteni väidetele alustades. Vardy viskas ühe ja ta oleks võinud lisada paar sekundit raspinguvõimalusega pärast vaheaega. Hollandi noored taastavad uhkuse vaimutega näitusega.

See hakkab olema hollandikeelseks raskeks suveks. Pärast seda, kui nad ei suutnud 2002. aasta maailmameistrivõistlustel esmakordselt suuremat turniiri saada, mõtlevad nad, kuidas nende järgmine suur põlvkond hakkab tekkima. Viimase maailmameistrivõistluste kolmanda koha meeskond on kogenud täiesti karjääri langemist ning Danny Blind ei saa enam tugineda mängijatele nagu Wesley Sneijder, Arjen Robben ja Robin van Persie, kellest ükski ei esine Wembley juures. Kuid noor külg tundus suurepäraselt pärast taha kaotamist.Riechedly Bazoer sai kaitsva kesktaseme taga, Gigi Wijnaldum oli ohtlik ja Janssen oli Inglismaa keskpunkti tagaosa. Jah, Luciano Narsinghi hilinenud võitjat võis keelata Phil Jagielka viga, kuid Blindit julgustatakse.

Rate this post