Unibet treener Jürgen Klinsmann nimetab Copa América nimekirjas Christian Pulisic

Borussia Dortmundi staaril Christian Pulisicile antakse võimalus sel suvel USA-s säravamaks, kui treener Jürgen Klinsmann nimetas sellel aastal Copa Centenario sellel aastal Copa Centenario kahe nädala jooksul 17-aastaseks. ei olnud koht Seattle Soundersi vormis edasi Jordaania Morris.

Klinsmann, kelle pool mängis Puerto Rico pre-turniiril sõbraliku Unibet pühapäeval, teatas kohtadest oma nimekirja veteranid Tim Howard, Kyle Beckerman , Jermaine Jones ja Clint Dempsey – kuid New York City FC-le Mix Diskerud või Morris ei olnud ruumi.

“See nimekiri tõesti koostati selle põhjal, mida me nägime viimase aasta jooksul, ja see on see, mis muudab meist Copa Américas võistlemiseks võimsama meeskonna ja loodetavasti üllatab palju inimesi, “ütles Klinsmann laupäeval. “Meile tundub, et need 23 lähevad väga erilisele Copa América’ile, nad tõesti väärivad seal viibimist.Kui saate alla minna ja otsustate lõpliku 23-mehe nimekirja, on väga lähedal otsused teha. See hetk, kui te otsustate, on kindlasti teie jaoks kõige tugevam. “Jozy Altidore jätab Copa América’ist vahele hamstring vigastuse. Loe edasi

Klinsmann näib olevat leidnud ka oma esimese valiku Unibet värava. Howard, kes mängis oma viimast mängu Evertoni jaoks eelmisel nädalal, enne kui ta läks tagasi Colorado Rapidsi MLS-i juurde, võttis pärast 2014. aasta maailmameistrivõistlusi üheaastast rahvusvahelist puhkust, mis lubas Brad Guzanil oma nõuet esitada kui No1. laupäeval ütles Klinsmann, et Aston Villa väravavaht hakkab esimese valikuna: “Me läheme turniiri, kus Brad Guzan on No1,” ütles Klinsmann. “Usume, et Brad väärib seda. Ta oli väga raske aasta Aston Villa [kes olid alandatud Premier League]…kuid see on ka erinev keskkond [USA rahvusmeeskonnaga]. ”

” Haldur teeb otsuseid, see ei erine teistest aegadest, “ütles Howard sel nädalal. “Nii et ma ei ole tegelikult nii mures nende otsuste pärast, mis on tehtud. Ma ei tee neid, ma ei saa ennast nendega muretseda. ”

Klinsmann tõi esialgsele meeskonnale 40 mängijat, kuid oli Unibet sunnitud kärpima 23 turniiri.

Jozy Altidore oli sel nädalal varem välistatud, kui ta sai vigastuse. 26-aastasel on 93 eesmärki 93 rahvusvahelises mängus, kuid see ei toimi turniiril, mis tähistab 100 aastat Copa Ameerikast.USA mängib turniiril avamise ajal Kolumbia vastu 3. juunil.

“See on tohutu hävitus meie kõigi jaoks, kuid eriti Jozy jaoks, sest ta oli Copa Ameerikast suunduval ja ambitsioonikamal,” ütles Klinsmann ütlesin nädalal. “Ilmselt see on meie ja tema jaoks isiklikult suur löök, kuid kahjuks pole midagi, mida me saame teha.”

USA käivitab oma kampaania Kolumbia vastu Santa Clara Levi Unibet staadionil. Neli päeva hiljem mängivad nad Chicagos Costa Rica ja teevad 11. juulil Philadelphias Paraguay rühmas välja. Copa América USA rühmitus.

Rate this post