Unibet: Tirunesh Dibaba pärast lapsepõlve, kuid Max Whitlock oli viirusega põrandal

Tere tulemast tõeliselt hea jooksja eest, kui Tiruneši Dibabaga saab tema tagasitulek Great Manchester Run’i 10 km kaugusel (pühapäeval, 11.00, BBC2). Etiooplane, kes on kolm korda olümpiavõitja ning praegune maailm ja olümpiamängude kümme tuhat meister, olles võitnud Londoni 2012. aastal 10 000 m tiitlit, võitis 2015. aasta hooaja, et sünnitada oma poega selle aasta Unibet märtsis aastas. Rass on osa tema kogunemisest, et kaitsta tema pealkirja kolmandat korda Rio de Janeiros, mis mingit teist sportlast pole saavutanud. Dibabab on oma 11 võistlusel üle 10 000 meetri.

Suurbritannia mehed näevad ette, et panna ahistama, et võistlejaks on võistleja, kellel on kahekordne maratoni maailmameister Edna Kiplagat ja Suurbritannia Gemma Steel, kes võitis eelmise aasta Great North Run’is. Olümpiamängude ettevalmistamisel olümpiamängudel on jõulised tulemused (laupäev, kell 13.30, BBC1). Meeskond võitis tiitli esmakordselt 2012. aastal, samal aastal nad võtsid pronksi olümpiamängudel, ning võtsid hõbedat maailmameistrivõistlustel 2015. aastal. Kuid nad lähevad Berliini ilma hobuste maailmameister, Max Whitlock, kes on Unibet viirusehaiguse tõttu tunginud meeskonnast tagasi. Teda asendab Courtney Tulloch.

Viiskümmend aastat hiljem on see endiselt Inglismaa jalgpalli kõrgeim koht, kusjuures võistlejad on Venemaal kõige tõsisem võistlus ja see peaks olema suurepärane võimalus Team GB-ile kohtumõistmise vormis enne Rio.1966 ja kõik, mis…saavutusi, kuid kuidas see oli tehtud? David Jason seab Alfie poiste kohta (pühapäeval, kell 20, BBC2) selgitusi. Vaadates tagasi 60ndate aastate lõpust, uurib ta, kuidas Sir Alf Ramsey pani kokku oma külje ja kuidas nad seostasid. Dokumentaalfilm sisaldab endiselt nähtamatut videolõigu ja suurepärast nimekirja kaasautoreid, Unibet sealhulgas Sir Bobby Charlton, Jack Charlton, Jimmy Greaves, George Cohen, Tina Moore, Harry Redknapp, Terry Venables, Sir Geoff Hurst ja Gordon Banks.

Suurbritannia Laura Massaro jõudis PSA Dubai World Series sarja hooaja tipptasemele, kui ta ei saanud mingit garantiid, siis pole seda kunagi võimalik uuesti teha, pole kindlasti mitte süüdi rõõm, et oma parimaid hetki parandada. SQUASH FINALS…

finaalid (algab teisipäeval, reede laupäeval kell 16.00, BT Sport 2). See on suurim turniir aastas, kusjuures kaheksa meest ja naist liiguvad peamised pealkirjad. 32-aastane on tänavu teinud häid kampaaniaid, võites kaks maailma seeria tiitlit ja on teise heas korras. Meeste sündmusel naaseb Suurbritannia endine maailm No1 Nick Matthew kahju eest. DIAMOND PÄEVA…

Rio kangastel on veelgi kergejõustik, kellel on Diamond League’i topeltdoos.Kolmas voor Rabat, Maroko, on pühapäeval (5.00, Eurosport) ja peamine sündmus on Unibet olümpiamängija Shelly-Ann Fraser-Pryce, kes võistleb 100 meetri kaugusel – kus ta kavatseb enne mänge esile helistada. Aafrika rekordaja õnnistamine Okagbare võistlused tema vastu. Laupäeval (9.00, Eurosport 2) toimub neljas kohtumine USA-s Eugenis, kus Briti tähelepanu keskmes on pika jumper Shara Proctor. Ta sai esimeseks Britiks, kes hüppas seitsme meetri juures maailmameistrivõistlustel, kus ta võitis hõbedat ja tõuseb tema peamise rivaali – USA Tianna Bartoletta vastu -, kes peksid ta kullaga.

Rate this post