Southampton loodab Danny Ingi suurt netopanust

Mänedžer viitas kiiresti viivitamatule tõstmisele, mille Ings lükkas Southamptoni 10-aastaseks koolipoisiks pärast seda, kui teda peeti liiga väikeseks, ning kuidas ta on kindel, et tema viis suvist allkirjastamist aitavad neil lahendada nende eesmärkide saavutamise mured . Nad lõid vähem väravaid kui möödunud hooajal West Brom kodumeeskonnale tagasi lasknud ja St Mary’s’s registreerinud vaid neli liigavõitu.Charlie Austin – Ingsi endine streikimispartner Burnley’s, keda pühapäeval võõrustab Southampton – lõpetas eelmise hooaja ühiste Betclic bonus resultatiivseimatena vaid seitsme väravaga ja ükski mängija pole kõigil võistlustel aastatel 2015-16 kahekordse arvuni jõudnud. Markus Hughes usub, et Southampton pole riskis Danny Ingsiga. Loe edasi

“Tahtsime lihtsalt oma eesmärkide saavutamise ja võimaluste loomise potentsiaali suurendada,” ütles Hughes, kes asendas märtsis Mauricio Pellegrino ja sai pärast vabastamist välditud kolmeaastase lepingu. . „Stuart Armstrong on alati keskväljadelt väravaid löönud. Mo Elyounoussi on meie meelest Premier League’is tõeline talent. Oleme püüdnud seda lahendada ja selgelt ka Danny tulek täiendab juba olemasolevaid streikijaid.Arvan, et oleme tänavu ründava ohu osas paremas olukorras.

„Me proovime olla paremad ja olla paremad ka kodus, sest minu arvates on oluline, et me pakkuda meie fännidele natuke rohkem julgustust ja meelelahutust. Mõnikord on viimase paari hooaja jooksul pakutav hind olnud see, mida kõik soovisid, ükskõik mis põhjusel. Eelmisel aastal on meil olnud pilk – ja see on see, mida me loodame, et see on ja mida me arvame, et see on. Seoses sellega, kuidas hooaeg kulges, ei taha me sellele teele minna. Oleme teinud ostud eesmärgiga veenduda, et seda enam ei juhtu. ”

Baselist saabuv 16 miljoni naelsterlingi suurune Elyounoussi on kindlasti mängija, kellele Southamptoni sadam loodab suuri lootusi; nad on jälginud teda alates 2012. aastast ja jälginud teda umbes 30 korda enne oma liikumist.Maroko põhjaosas sündinud norralane, kes alustas oma karjääri Sarpsborgi endise Sheffield Unitedi ründaja Brian Deane’i käe all, on Šveitsi superliigas säranud alates 2016. aastast ja lõi eelmisel hooajal 16 väravat, sealhulgas Manchester Citys Meistrite Liigas Märts.Kiht: registreeruge ja saate meie igapäevast jalgpallimeili.

Kuid mis kõige tähtsam – Southampton pole viimaste aastate pöördeukse tõestanud. Lisaks tugevdamisele on nad säilitanud võtmemängijad, nimelt täiseduga Ryan Bertrand ja Cédric Soares. Angus Gunni saabumine on Fraser Forsteri siiski Sportingbet bonus nokkimise järjekorda veelgi lükanud ning 30-aastane väravavaht võis olla ka nende seas, kes lahkuvad laenust, nii et ründaja Sam Gallagher ja vasakpoolne Sam McQueen soovivad samuti mängida esimese meeskonna jalgpall.Ainus müük sel suvel oli Dusan Tadici 15 miljoni naelsterlingi suurune väljapääs Ajaxisse, samal ajal kui 19,2 miljoni naela suurused rekordid Guido Carrillo ja Sofiane Boufal on jätnud laenu.

Hughes ütles: „Meil on varjupaika”. t oli liiga palju väljaminekuid ja ma arvan, et see oli oluline. Oleme värskust lisanud ka meeskonnale ja seda peate tegema. See stimuleerib gruppi ja võimaldab taastuda energiat, mis on siin olnud kauem kui enamus – nad näevad, et uued mängijad tulevad hoonesse ja mängijatel on ego, neile meeldib võrrelda ja vastandada sisenejatele, et kontrastida tugevusi ja nõrkusi. .See stimuleerib rühma ja on hea asi, nii et oleme rahul, kus oleme. ”Premier League 2018-19 eelvaade nr 16: Southampton | Ben Fisher Loe edasi

Southampton alustab uut hooaega Burnley vastu – meeskond tunneb end ilmselgelt pärast Europa League’i kolmandasse vooru jõudmist. Sean Dyche pool naasis Istanbulist alles reedel ja on juba mänginud kolm võistlusmängu.Pühakud kvalifitseerusid rühmituse etapiks kaks aastat tagasi ja kui Hughesi vastus oli nobe, küsiti, kas nad saavad seda etendust seekord korrata. “Pole mingit põhjust, miks me seda ei saaks,” ütles ta. „Siinkohal võib oodata, et oleme tipptasemel klubi, ülaosa klubi – sellepärast olid kõik eelmisel aastal nii pettunud, et proovime selle uuesti saavutada.

„ Peate lihtsalt olge valmis ära kasutama seda, kui üks kuuest paremast – kuna neil on ressursse ja kvaliteeti arvestades selles liigas tohutu eelis – võtab palli maha või ei oma hooaega, mida kõik ootavad. Peate olema valmis olema nende asemele asuma ja nii läheneme aastaajale. Peame proovima end selles olukorras ära kasutada. ”

Rate this post