Sheffieldi kolmapäev ja Unibet püüavad ootamatute võimaluste ära kasutada

Brighton on selle õigluse puudumise viimane ohver, kes on lõpetanud kuue ja 15 punkti ees Tiigrite ja Nõid, kuid nad vaatavad televiisorit pooleldi Yorkshire dekippe lõuna-ja ida suunas Wembley’is laupäeval.

Need kaks on teie nägemust arvestades eelistanud või kannatanud, sarnased teed lõplikult. Mõlemad meeskonnad, kellel poolfinaalis oli palju rohkem survet; mõlemad võtsid juhtpositsiooni teise sammu alla ainult selleks, et kannatada tagasituleku ajal igasuguseid Unibet skittishomente; mõlemad ripuvad ja ilmselt tunnevad end üsna tänulikud läbi. Sheriffi kolmapäev Rock Berthon jõudis meistrivõistluste mängude lõppemisse Loe edasi

Suur erinevus seisneb selles, et üks meeskond eeldatavalt siin viibib, ebamääraselt ebatõenäoline boonus.Kolmapäeval oli pealinna ääres pärast hooaja algust üsna tähelepanuväärne.

Eelmisel suvel võitis uus omanik Dejphon Chansiri, võib-olla karmilt, Sacking Stuart Gray, kuid lõpuks juunist lähenes ja enamus teistele meeskondadele olid juba hooaja ettevalmistustega hästi käimas, neil polnud juhti ja ei olnud ühtegi mängijat allkirjastanud. Mõneks ajaks tundus üsna kindel, et Mark Cooper oleks nende uus juht, koos Carlos Carvalhaliga, kes Unibet tegutseb jalgpalli juhina.

Lõpuks oli Carvalhal, kes polnud kolmeaastast koolitust ja keskmiselt veidi rohkem kui vilets klubi-a-aastane eelmise 14-ga, võttis endale tippjuhtumi ja on nüüd 90 minutit Premier League’ist.Cooper, kui soovite, võitis Swindon oktoobris (ajutiselt asendada nende esimees), jättis Maya Nottsi maakonna ja mõni päev hiljem ühines Forest Green Roversiga. Mida oleks võinud olla?

Vähesed tõesti teadsid, kuidas teha Carvalhalit, kui ta saabus, vähem kui ikkagi, kui see tekkis, oli portugali keeles kirjutanud raamatu nimega Jalgpall: oskusteabe väljatöötamine, mis rääkis sellistest ideedest nagu “Taktikaline periodiseerimine” ja “kontseptuaalne Unibet maatriks”, viidates samal ajal ka René Descartes’ile.Mitte just seda tüüpi asi, mida ootate divisjonist, mille Neil Warnock hiljuti kirjeldas kui täis “verd ja soolestikud”.

Carvalhali saabumine tulenes hilja suve hõivatute värbamistest: 14 mängijat allkirjastati alaliselt ja laen enne ülekandeakna lõppu, millest kõige olulisem on tõenäoliselt Fredrando Forestieri Watforest.

Forestieri, kes arvas, et ta võitis eelmisel nädalal mängija auhinna, ainult selle eest, häälte valesti arvestamine on sellegipoolest olnud ka kõige mõjuvõimsam mängija jagunemises, sooritades 15 eesmärki ja lõhkides veel kaheksa abi.

Kolmapäev on ilmselgelt ebajumal, midagi, mida Carvalhal on teinud oma parima, on alati ebamäärane tähendus, et Itaalia on vulkaanilise tantrumu äärel, kuid see muudab teda veelgi lõbusamaks vaatamiseks. mängima üles. “Ma kasvasin oma kodumaal, nähes Unibet mustvalge televiisoriga mänge, ja see oli Inglismaal [FA] tiitli finaal. Ma pole kunagi mõelnud, et võtsin Wembley’st ühel päeval ja nüüd on see saavutatud. See on fantastiline, “ütles ta eelmisel nädalal, tundub natuke rohkem kui turist kui juht, kes võtab seal oma meeskonna. “Me teame, et oleme teinud ajalugu, kolmapäeval Sheffieldil on olnud pikk aeg ja see on klubi jaoks väga oluline. Nüüd võime hümnist üles ärgata. ”

Tema vastandava osa puhul võib see mäng otsustada oma tuleviku ja ka Premier League’i koha üle.Steve Bruce on näinud rohkem ja rohkem pettunud iga kord, kui talle on küsitud, kas tema töö on viimastel nädalatel ohutu, midagi, mis otsustatakse pärast mängu, kuid potentsiaalselt keeruline omaniku Assem Allami katsed müüa klubi.

“Sa küsid pidevalt küsimust, sest see on olnud kuus kuud kestnud,” ütles ta pärast seda, kui Hull pidas viimati nädalavahetusel osaliselt Derby oma poolfinaalis. Kes iganes võidab, on ebatõenäoline, et see oleks õiglane.

Rate this post