Shane Flanagan kustutas NRL pärast peatamise peatamist

NRL registreeris Cronulla treener Shane Flanagani klubiga tegelemise eest, kui ta peatati 2014. aastal, ja haid trahvisid 800 000 dollarit – sellest summast peatati omal ajal nende toidulisandite saaga.

Flanaganil ja klubil peab rikkumisteatele vastama jaanuari lõpuni, mis on siis, kui NRL teeb lõpliku otsuse.Kuni selle ajani pole Flanaganil klubiga apuestas mingit ametlikku sidet. “Ole käepärane ja tee head otsused”: NRL-i boss Todd Greenberg esitas klubidele üleskutse Loe edasi

Karistuse vältimiseks peavad haid ilmnema, et tõendid tuleb edukalt tõestada. NRL-i terviküksus leidis, et Flanagan saatis töötajate hoidmise ja värbamise kohta rohkem kui 50 e-kirja.

Tema esimene kirjavahetus saadeti mõni nädal pärast peatamist ja see jätkus kogu septembrini 2014. Arvatakse, et klubi algatas suurema osa aruteludest, mille tulemuseks oli täiendav 400 000 dollari suurune trahv.

Ühtegi teist Cronulla ametnikku ei ole karistatud, kuna tollane tegevjuht Steve Noyce ja tollane jalgpallijuht Darren Mooney pole enam NRL-i ametnikud.Omal ajal kohtusid NRL-i terviklikkuse üksuse uurijad mõlema klubi esindajatega ja Flanagani mänedžeriga, et treeneril puuduks kontakt klubiga.

Flanagani side tekkis siis, kui terviküksus uuris klubilt enda teada antud palga ülempiiri. rikkumisi 2015. aastal.

„Oleme teinud mitmeid intervjuusid paljude inimestega, kes on nüüd klubis või on klubist lahkunud,“ sõnas Greenberg. „Ja ilmselgelt on meil online apuestas olnud juurdepääs klubi serveritele, nii et oleme traalinud läbi paljude e-kirjade.Selle otsuse tegemiseks olid minu silmis väga tugevad tõendid.

Peatamise lõpus septembris saatis Flanagan NRL-le uue meili, milles ta teatas üheselt, et ta ei olnud oma keelu ajal kinnipidamisega seotud.

Küsinud kirjeldada Flanagani käitumist oma peatamisperioodil, vastas NRL-i tegevjuht Todd Greenberg: „lugupidamatu. Mängureeglite ja mängu terviklikkuse põhialus, milles me töötame, on see, et inimesed oleksid ausad ja tõesed.

„See peitub teksti sisus selles, mida mängureeglid tähistavad ja mida me ei saa istuda ja vaadata, mis toimub reeglite kohaselt. ”

Greenberg kohtus Sharksi esimehe Dino Mezzatesta ja tegevjuhi Barry Russelliga, et kolmapäeva hommikul neid otsusest teavitada.Flanagan kutsuti koosolekule, kuid ta keeldus sellest osa võtmast.

Küsimusele, kas Flanaganil lubatakse uuesti Unibet open mängus töötada, vastas Greenberg: „Esimene osa, mis ta pidi tegema, on järgida sanktsiooni esiteks. Kuid see oleks asi, mida me kaaluksime pärast lõpliku otsuse tegemist. ”

Rate this post