Paul McShane oma eesmärk on kulukas, kuna Iirimaa Vabariik on Slovakkias

Esimene pool hea; teine ​​pool ei ole nii hea.Meelelahutuse väärtuse ja draama osas oli see korralik kraam 45 minutit, kuna need kaks Euro 2016 kvalifitseerijat jätkasid täpsustamist.

Iiri Vabariik vaatas elavaks kuni intervallini rünnaku all oleva midfielderiga Wes Hoolahan esiplaanile ning nad esitasid küsimusi Slovakkia meeskonnast, kes pakuvad Inglismaal ja Walesis finaalis rühmastahukat vastuseisu. Martin O’Neill mõtiskleb Robbie Keane’i Eurolinna rolliga Iirimaal. Loe edasi

Martin Iirimaa juht O’Neillil oli õigus arutada positiivseid ja “atraktiivseid” jalgpalli, mida tema meeskond teenis esimesel poolaastal, kui Shane Long ja James McClean võitsid mõlemad karistuspunktist ja tekitasid probleeme.

Iirimaa oli veel korralik tulemus, kuid õhtul oli märkimisväärne löömine Newcastle United väravavahi Rob Elliot kaotuse kujul, kelle põlvedel on ilmselgelt lingid.

Kahju tekkis, kui ta muutis suunda D lükkas oma parema jalaga püüdmise ja päästis Miroslav Stochi löögi, mis andis Slovakkiale varase juhtima.Selleks ajaks, mil Elliot oli maandunud, võttis ta põlve kinni ja võeti peatselt jalgsi kandurist. Hooaega tunnevad tungivalt mitte ainult tema ja Iirimaa, vaid Newcastle, kes on juba hooajal kaotanud oma esimese valikuvõimaluse, Tim Kruli.

“Robil on tõsine vigastus, see on tõeline pettumus ja see paneb õhupuhastaja õhtul, eriti kuna ta teeb oma karjääri koos, “ütles O’Neill. “Ta kasutab Newcastle hästi ja ta saabub siin suure usaldusväärsusega. Ma olen lihtsalt arstiga rääkinud ja ta pole rahul. See on tõesti julm. “

Slovakkia jälgis Inglismaa ja Walesi skaudid, et nad olid piisavalt nutikad ja näitasid kliinilisi välkke, eriti vasturünnakuid.Nad olid vihased esimese karistuse määramisega, millest Iirimaa tõmbas, ja kindlasti oli see vaidlev otsus Norra kohtunik Ola Nielseni kohta.

Pikkas jooksis Eunan O’Kane’i libisemine , mis tundus natuke raske ja tundus, et ta ei lähe kuhugi, kui väravavaht Matus Kozacik tõusis välja ja tundus, et ta sai palli, mitte Iirimaa ründaja. Slovakkia oli uskumatu, et Nielsen viitas kohapeal. Pikaaegselt saatsid Kozacik valel moel.

Teine auhind oli selgem. Martin Skrtel oli vale-footed poolt Long muutus tempos ja suunas ja kaitsja, kes oli valulikult aeglane reageerima, siis lahkus tema vastane. Kozacik sai McCleani löögi kätte, kuid see oli tema jaoks liiga võimas.

Iirimaa soodustused olid lohakas.Paul McShane oli paremal ääretu võitnud Erik Sabo ja võõrsil jooksis Stochi, samas kui McShane võitis Slovakkia ekvalaiseri oma võrgust pärast jooksmist ja Peter Pekarikist rist.

Cyrus Christie ja O’Kane vaatas oma nõudeid lisada O’Neilli meeskonda finaali enne, kui asendusteparter eemaldas oma rütmi mängu. Iirimaa oli esimesel poolel McCleani ja John O’Shea vahele jäänud, samal ajal kui teine ​​pool oli selle asendajaks Robbie Brady.

Rate this post