McCann juhtum võib tähelepanu keskpunktis seada võidukäitlejate kohtlemise

McCann’i juhtum astus veel ühe sammu täieliku kohtuistungi poole möödunud reedel, kui Bet365-le anti neli nädalat aega kaaluda, kas see jätkub katsega välja selgitada McCann’i nõude põhiosad. Pooled kohtuvad Belfasti kuninglikus kohtus 18. jaanuaril, kui on võimalik, et kevadeks saab kohtuasja täielikuks arutamiseks kuupäeva.

McCann, kes oli 19-aastane, kui 12 hobusele, kes võistlesid võistlustel Bathis, Kempton Pargis ja Naasis 22. juunil 2016, tehti panuseid, mis panustasid peaaegu 25 000 naela.Bet365 võttis vastu panused – kokku 960 naelsterlingit mõlemas suunas Lucky 15 -, mis olid suuresti edukad, andes potentsiaalset väljamakseid 984 833 naela. Hobuste rääkimine: Arc 3 miljoni naela suurused auhinnaraha kärped hakkavad Southwelli hammustama Loe edasi

Bet365 keeldus hiljem võitu maksmast, väites, et McCanni panuse panuse andis kolmas osapool, rikkudes ettevõtte tingimusi (T & Cs).Samuti on ta keeldunud oma esialgse osaluse tagasimaksmisest.

McCann kaebab kohtusse põhjusel, et Bet365 on lubanud seda, mida rangelt juriidilises mõttes kirjeldatakse kui “mõistmatut praktikat”, diskrimineerides oma kliente ja kas pikaajalist kasumit teenivate või ähvardavate tulistajate kontode piiramine või sulgemine.

Ent tema avalduses väidetakse lisaks Bet365 T & Cs-ga seotud tarbijaõiguse väidetavatele rikkumistele ka muid Internetis tegutsevad operaatorid ühinevad Bet365-ga, et tegeleda tavadega, mis tähendavad 1998. aasta konkurentsiseaduse rikkumist. nende raamatute tõhusus.Selle asemel soovitavad nad, “selle asemel, et sel viisil omavahel konkureerida, valisid nad mitteametliku, paralleelse ja kartellitaolise käitumise, mis seisneb klientide diskrimineerimises ja ärakasutamises.”

McCann juhtum väidab veel, et et Bet 365 nõuded ja tingimused on ebaõiglased, kuna need võimaldavad kostjal [Bet365] võtta klientidelt panuseid, teades täielikult, et panused on tehtud „kolmandatele isikutele”, ja püüavad need siis soovi korral tühistada. ”Tema väide tsiteerib ka väidetavaid näiteid Bet365, kes keeldus kehtetuks tehtud panuste kaotamisest, millest talle oli teatatud, tehti kolmandate osapoolte nimel.

Veebikihlvedude esindajat esindava kaubandusharu kaughasartmängude liidu tegevjuht Clive Hawkswood lükkas nõude tagasi. RGA liikmete “kartellitaolise” käitumise kohta.

“Teil on vaja vaid vaadata neid ettevõtteid ja turgu, et näha, kui tihedalt nad omavahel konkureerivad,” ütles Hawkswood. “Kui kavatsete maksimeerida asjade ärilise poole, viib see tavaliste tavade kasutamiseni, kuid iga ettepanek, et nad istuvad maha ja töötaksid välja nende toimimisviisid, pole lihtsalt usaldusväärsed.” more: apostarlive.com

Bet365 ei olnud avaldamise ajaks vastanud.Kiirjuhend kolmapäeva näpunäited Näita peitust

Rate this post