Mark Taylor annab neljapäevasele Bwin testimisvõistlustele kõnede kaalu

Endine Austraalia kapten Mark Taylor on kutsunud üles kehtestama nelja päeva testid, et tuua fännid tagasi kriketi pikematesse vormidesse.

Neljapäevaste testide idee pole uus – idee oli esimene laiendatud koos Rahvusvahelise Kriketi Nõukoguga 2003. aastal.

Cricket-Austraalia juhatuse liige Taylor näeb samuti sõiduplaani kasu, Bwin kus mängud, mis algavad neljapäeviti alates pühapäeva õhtupoolikul kulgevate mängude jaoks, on sarnased golfiüritustega. Darren Lehmanni ülevaade – võib-olla ausalt on parim poliitika Loe edasi

“See lisab ainult mängu kaevandusele, muuta see veidi lühemaks ja veidi kiiremaks.Seda, mida selle põlvkonna inimesed tahavad näha, “ütles pensionile avatud batsman SEN-i raadiole.

” Teil on vähem aega võitu võita, kaotada või joonistada, nii et see sundib kapteneid ja mängijaid et nende mõtetes oleks natuke agressiivsem. ”

Taylor ütles, et see kontseptsioon heidaks ka selliseid Bwin traditsioonilisi inimesi, kes tunneksid pikaajalise lahingu nüansse ja uusi fänne, kes eelistavad avarii- Piiratud ületuste bash.

Päeva-öö Test kirstu debüüdi eelmisel aastal Adelaide Oval’is, kui Austraalia lööb Uus-Meremaale vormi näo ümbertöötluse osana, kuna globaalset huvi kahandab osaliselt ka Twenty20 suurema konkurentsi tõttu.

Ja mängu ametnikud on näiliselt hõlmanud kontseptsiooni, roosa ball Test, mida Araabia Ühendemiraatidel vahetati Pakistani ja Lääne-Indiast vahel sel kuul, samal ajal kui Inglismaal valitseb Edgbastonis augustis järgmisel aastal valgeid valgeid Bwin valguseid aastas.

Taylor usub, et päev-öö Test kriket on ainult üks viis ma Pea meeles, et mäng on rohkem vaataja-sõbralik.

“Mõnes riigis surevad numbrid kogu maailmas,” ütles Taylor. “Sellepärast arvan, et meil on kraam nagu päev-öö Test-mängud ja…hakkab mõtlema tõsiselt neljapäevase tšekri kriketi mängimisele. ”

Taylori endine meeskonnakaaslane Shane Warne kurdistas ka Bwin mängu hetkeolukorda, võttes Internetis Testide kirjeldamiseks” fännidele igav “.

“Test kriketi vajadusi – edutamist, rohkem kaptenite rünnak kriketit, kohad peavad pöörlema ​​või õmblema, mitte tasast & amp; mängijad peavad meelelahutuseks, “esmaspäeval tweetiti spin king.

more : Bwin mejores ofertas de bono de apuestas

Rate this post