Manchester United kavatseb pärast ümberkorraldamist paigaldada jalgpalli direktori

Kolimine võimaldab Unitedil jätkata jalgpalli stiili ja eetose kujunemist ning sujuvamat ülekandepoliitikat. Arusaadavalt on see ka ajakohastamise vajaduse hierarhia poolt tunnustatud ajastul, mil juhid asuvad sageli vaid lühiajaliselt kohapeal. See võib viia hajutatud värbamiseni ning katkemiseni juhi ja tegevjuhi vahel.José Mourinho sõnul tuleks juhi roll alandada peatreeneriks. Loe edasi

United kannatas just neljapäeval suletud ülekandeaknas. . José Mourinho arvas, et ta vajab oma meeskonna tugevdamiseks rindejoont keskelt ja kuigi tegevjuhi asetäitja Ed Woodwardi juhitav juhatus oli toetav, ei olnud ta valmis sanktsioonideks, mida peeti juhi konkreetsete eesmärkide jaoks nõutud ülikõrgeteks hindamisteks. .Pärast jalgpallidirektori Unibet TV ametisse nimetamist on Woodwardil endiselt oodata värbamisel võtmerolli, kusjuures Mourinho ja tema järeltulijad on endiselt olulisel määral seotud mängijate värbamisega.

Suvel tuvastas mänedžer Leicesteri Harry Maguire’i, Võimalikeks signatuurideks on Müncheni Bayerni Jérôme Boateng ja Atlético Madridi Diego Godín. Kuid United otsustas ühegi neist vastu astuda, kuna järeldus oli, et ükski ei paranda märkimisväärselt juba klubis tegutsevaid keskkaitsjaid Eric Bailly, Marcos Rojo, Phil Jones, Chris Smalling ja Victor Lindelöf.See tekitas Mourinho juhatuses pettumust ja tegevdirektor oli jahmunud mõne juhi avalikus avalduses seoses üleviimispoliitikaga.

Jalgpalli direktor pakuks hierarhia ja mänedžeri vahel puhversüsteemi lisaekspertiisi, mille eesmärk on säilitada Unitedi stiil ja eetos. See võimaldab koheselt äratuntava kava tuvastada mängijad ja kõik uued mänedžeri kohtumised.

On ebaselge, kuidas Mourinho reageeriks, kui tema ametiajaks nimetatakse jalgpallidirektor.Pärast reedeõhtust 2-1 võitu Leicesteri üle ta tunnistas, et oma mõju ülekannete üle on kahanenud, kui kaevatakse keskvälja taha jäämise üle. Mängi videot 1:19 ‘Pogba oli koletis’: José Mourinho kiitis Unitedi esinemist – video

Mourinho, kelle pool võitis tänu Paul Pogba ja Luke Shaw eesmärkidele, millele vastas ainult Jamie Vardy lisatud aja jooksul, ütles: “Mul olid mitu kuud plaanid ja ma olen olukorras, kus turg on suletud. ma ei arvanud, et ma sinna satun. Arvan, et jalgpall on muutumas ja Betclic live mänedžerid tuleks nimetada peatreeneriteks. ”

Läheduses on näide sellest, kuidas jalgpalli direktor töötab. Manchester Citys on meistriteks Txiki Begiristain, spordidirektori ametinimetuse all.Hispaanlase rolli oluline osa on sobivate juhikandidaatide leidmine, nagu juhtus 2016. aastal ametisse nimetatud Pep Guardiola puhul. Fiver: registreeruge ja saate meie igapäevast jalgpalli e-posti aadressi.

United on varem neist kinni pidanud pikaajaline juhtimismudel ja kuigi see jääb ideaalseks, on ametikoha nõudmised muutunud järeleandmatumaks, muutes sageli eliitklubi ametiajaks kahe-kolmeaastase tsükli. Pärast Sir Alex Fergusoni pensionile jäämist 2013. aasta mais sai David Moyes kuueaastase lepingu lootuses, et ta suudab ehitada sarnase dünastia Old Traffordisse oma eelkäijaga.Ferguson vastutas 26 ja pool aastat, kuid Moyes vabastati ametist aprillis 2014 ja tema asendaja Louis van Gaal kestis kaks hooaega, enne kui tema asemele Mourinho sai.

Mourinho, kellega on sõlmitud leping kuni Juuni 2020, on soovitanud sellel hooajal ühtegi tiitliväljakutset vähetõenäoline ning mais saavutatud teise koha kaitsmine on keeruline.Klubi ülevalt vaadates võib öelda, et portugallased võivad olla liiga usaldatavad lühiajalistele parandustele ja arvestades Unitedi tugevat kaitsealast Sportingbet online rekordit tema kahel vastutaval hooajal, peaks Mourinho suutma paigaldada usaldusväärse tiitli kallutuse. lõpp José Mourinho moanathonile | Jamie Jackson Loe edasi

Juht usub, et kui Romelu Lukaku – kes eelmisel hooajal tõusis liigas 16 parema väravaga – toetuseks on võimalik saavutada rohkem väravaid, siis 19-punktiline vahe Cityle saab silda. See avaldab Mourinhole survet muu hulgas Pogba, Marcus Rashfordi ja Alexis Sánchez’i edasiarenduste kaasamiseks.

United arutab oma treeningkompleksi laiendamist Carringtonis, kuna hiljuti moodustatud naiste meeskond nõuab ruume ja täiendavat personali.Kui need muudatused on tehtud, nimetatakse loodetavasti jalgpalli direktor.

Rate this post