Manchester City peab eelmist hooaega inspiratsiooniks kasutama, kirjutab Pep Guardiola

Pep Guardiola usub, et ta on lähedal ideaalkultuuri juurutamisele Manchester Citysse, ja ütleb, et eelmise hooaja rekordilise võidukäigu „suurepärase” järelmeetme võtmeks on mitte seda unustada, vaid täpselt meeles pidada, kuidas see saavutati.

Guardiola viib oma meeskonna Arsenali pühapäeva hilisesse mängu, kuna City asus kaitsma tiitlit, mille nad võitsid 19-punktilise marginaaliga teisel kohal olnud Manchester Unitedi üle.Valmistudes tagasi Londonisse, viitas katalaan 2 – 0 Community Shieldi võidule Chelsea üle Wembley’s tõendina selle keskendumisest, millega tema mängijad on kampaaniat alustanud. Riyad Mahrezi ost kehastab Pep Guardiola püüdlust täiuslikkuse poole. Loe edasi

Vaatamata sellele, et eelmisel pühapäeval toimunud võistlus oli teisejärguline, rääkis Guardiola juba varem, et ükski Premier League’i meistermeeskond pole seda 2013. aastast peale võitnud – küsiti, kas vastus näitas, et ta on loonud ideaalse kultuuri. -aastane ütles: „Jah, muidugi – see on unistus. Võit aitab rohkem võita. Te ei vali pealkirju ja see [kogukonna kilp] oli finaal ja me rääkisime sellest. more: aposta1x2.info

„Finaal, mida peate proovima, et seda võita ja me valmistusime selleks, nagu see oleks mäng Aprill, mai.Mängijad teavad, et treeneritöötajad teevad palju tööd ja olen nendega mitu korda rääkinud. Ma töötan palju ja olen selles tubli. Ma ei ole eriline tüüp, aga olen nii tubli, et töötan, töötan, töötan palju ja ka nemad peavad töötama. Ja me nägime seda seal. ”

Guardiola usub, et kultuur aitab meeskonda sel hooajal keerulistes punktides. “Muidugi on meil halbu hetki, kuid klubis, kus võidate tiitleid, aitab teise võitmine tulevikus,” sõnas ta. “Täiuslikku hooaega pole võimatu.Meil on halbu hetki ja peame nende ületamiseks vaeva nägema, sest lõpuks reageerivad mängijad sellele, mis klubi on, milline on Bet365 apostas mänedžer ja töötajad ning muidugi nad teavad, et töötame nende heaks. ”Fiver: registreeruge ja saate meie igapäevast jalgpallimeili.

Guardiola usub, et tuletame meelde, kui hästi City eelmisel hooajal esinenud on. “Meie jaoks on kõige suurejoonelisem vaadata seda, mida teeme. Jah, ülejäänud on kohal ja jah, ja sel nädalavahetusel on Arsenal hoopis erinev Huddersfieldist. “Linn külastab Etihadi nädalas pühapäeval.

” Oluline on kohal olla ja olla meie ise. See ei võida tahapoole, see on olla meie ise. Inimesed ütlevad, et nüüd peame unustama selle, mida tegime eelmisel hooajal. Pole võimalik. Ma ei taha unustada, mida me eelmisel hooajal teinud oleme.Ma tean täpselt, mida me selle saavutamiseks tegime, ja alustame sellest.

“See on põhiprintsiip. Nüüd, kui ma neile midagi ütlen, teavad nad täpselt, mida me peame tegema. ”

Guardiola ei usu, et see saab olema kerge. Ta ütles: “Saame oma tööga hakkama, jah, aga võib-olla saavad Liverpool, Arsenal, Tottenham ja Chelsea oma tööd paremini teha ja võita. Kuid kui teeme oma töö, siis oleme kohal. Olime möödunud hooaja parimad, selles pole kindlasti kahtlust.Premier League 2018-19 eelvaade nr 13: Manchester City Loe edasi

“Nüüd alustame uuesti. Seetõttu on see eriline. See on uus väljakutse. Sellepärast me siia jäämegi. Praegu, kui ma pole näljane, lahkun, kui mängijad pole enam näljased, lähevad nad edasi.Selles on point. ”

Pärast Manchester Unitedi 2008. – 2009. Aastat pole ükski klubi tiitlit säilitanud. “Muidugi võtame vastu väljakutse seda tagasi võita, kuid peamine asi, mida Bet365 TV peame tegema, on olla iseendad,” sõnas Guardiola.

“Unustage ära, kui palju Liverpool on kulutanud, sest nad on võib-olla veetnud palju, kuid eelmisel hooajal olid nad ka hea meeskond. Võib-olla ei saaks Tottenham staadioni tõttu kulutada, kuid keskel on Chelsea koos Jorginho, Kovacici ja Kantéga ning ees on Hazard, Willian, Pedro ja Morata, nii et te ei saa öelda, et nad pole pretendendid võitmiseks.

„Või Manchester United. Inimesed küsivad, kuidas neil läheb, aga ma tean natuke haldurit ja selles olukorras, kui hästi nad sellega hakkama saavad. Arsenal on ka teised kandidaadid. Seetõttu on see kena. ”

Rate this post