Manchester City a Bet365 Iheanacho prekonávajú Stoke City

Pablo Zabaleta je kultový hrdina Manchesteru verným a neskrývaný v širšom futbalovom vedomí. Napriek tomu spôsob, akým zväčšil pravú a potom nezištne vytvoril tretí gól pre Kelechi Iheanacho, bol momentom, ktorý si zaslúžil, aby si vybral svoj 300. vzhľad pre klub.

Nigérijská 10. prelomová kampaň umožnila svojmu tímu plavbu doma , a Iheanacho strelil druhý do konca po tom, čo ho nahradil Wilfried Bony. V stredu Real Madrid je na tomto Bet365 štadióne pre semifinále prvú etapu Ligy majstrov a to bola ideálna príprava.Víťazom mužstva Manuela Pellegriniho sa zdvihli na tretie miesto na 64 bodoch, pričom zostali tri zostávajúce zápasy, hoci Arsenal ich môže vyskočiť, ak v nedeľu vyhrajú v Sunderlande. Pellegrini povedal: “Bolo veľmi dôležité mať myseľ zameraná na túto hru a nie v utorok. Vždy som povedal, že veľký tím musí byť schopný mať svoju myseľ v oboch súťažiach. ”

V pauze Pellegrini povedal, že Vincent Kompany nepociťoval Bet365 žiadnu reakciu po víťazstve 1-1 v utorok v Newcastle. Táto hra bola prvým štartom po zranení kolena, ale keď bol vyhlásený tím zápasov, kapitán nebol v 18. Na vysvetlenie manažér povedal: “Pre Vincenta to bolo riziko, že hneď za 72 hodín bude hrať dve hry.On je v poriadku, pracovil dnes ráno. “Kevin De Bruyne stál na lavičke, aby ho ochránil, keď Iheanacho získal prvý ligový štart od víťazstva 1-0 v Sunderlande 2. februára. City 4-0 Stoke City: Premier League – ako sa to stalo Prečítajte si viac

V reverznej zostave začiatkom decembra Pellegriniho strana bola vyučená lekciou, Stoke ich porazil 2-0. Začiatok v sobotu navrhol iný príbeh. Pre každého družstva Bet365 boli šance, ale na štýle Britannia nemal žiaden úchvatný prechod a dominancia Markom Hughesom.

Jesús Navas bol kľúčovým mužom v otváračke. Španiel už tancoval vo vnútri smerom k premávke, keď sa jeho majetok vrátil. Teraz prebehol do byline a udrel nízky kríž, ktorý bol otočený pre roh.Navas prešiel loptu, ktorý zistil, že Fernando a jeho hlavičkovú hlavičku porazili Shay Given na ďalekej post.

To bolo 35 minút a len odmenou za City. Mali druhý ako interval sa blížil. Čo môže byť vynechané v správe Sergia Agüera ako najvyššieho strelca strelcov, je to, aký Bet365 sladký futbalista je. Takže to bolo, že 27-rok-starý hrával killer prejsť pozdĺž pravého dotyku, ktorý by viedol k trestu, ktorý on premenil pre 23. Premier League štrajku ďalšie standout kampaň. Keď hra nakoniec dosiahla Stoke je Iheanacho bol vytiahnutý Ryanom Shawcrossom a rozhodca, Robert Madley, ukázal na miesto.Hughes mohol pripomenúť svojim hráčom maximum o tom, ako sa vyrovnať so svojím účasťou. odkaz na Shawcross. V prvom polčase bol kapitánmu odovzdaný voľný volejbal z rohu, ale zmeškal Joe Hart právo.

Vzhľadom k tomu, zaradenie do 40 sa stal prvým v Stoke farbách Bet365 predstavovať v lige v jeho piatej dekáde od Sir Stanley Matthews. Brankár sa však rozhodol prehrávať na polčasovú prestávku a Jakob Haugaard nahradil jeho miesto. Dane bol okamžite v akcii a odvrátil Iheanachov pokus o dlhú vzdialenosť. Po tom, čo David Silva odtiahol tri minúty pred hodinou – Fabian Delph prišiel – Stoke sa krátko rozjasnil.Marko Arnautovic prenikol z ľavej strany a narazil na Harta, že brankár porazil. Teraz však prišla prehliadka Iheanacho s peknou podporou od Zabalety a Bonyho. Do konca sa vyskytla strach, pretože Yaya Touré zranil a mohol by odísť.Pellegrini dúfa, že Pobrežie Slonoviny bude v poriadku. “Yaya, možno to lekár uvidí zajtra, skončil so zranením svalu, Bet365 uvidíme,” povedal chilský. Pre Stoke to bola druhá 4-0 porážka za šesť dní, po pondelkovom domácom prehrešku Tottenhamom Hotspur a tretej hre za sebou, v ktorej priznali štyri. Ďalšia zlá správa bola, že Hughes povedal, že stredopoliar Ibrahim Afellay utrpel vážne zranenie v tréningu v vstupné bonusy Bet365 piatok. “Bohužiaľ, len chvíľu, zrazil loptu z vysokej pozície, pristál na kolenách, skrútil si a vyzeral, že má zlomený kríž. Nikto nebol okolo neho, vyzerá to, že bude po dobu deviatich mesiacov, “povedal.

read more: športove stávky Bet365

Rate this post