‘Ma ei ole röövellik laenuandja’: Derek Fisher läheb NBA-st mängijalaenude juurde

Eelmisel nädalal selgus, et viiekordne NBA meister ja New York Knicksi endine treener on liitumas luksuslike varade laenuandja ja luksusliku pandimaju vahendava ettevõtte Luxury Asset Capital klientidega, kes on koormatud, kuid pole vedelad. Ettevõte asutab spordi- ja meelelahutusosakonna, mis tegeleb sportlaste meelitamisega, pakkudes lühiajalisi laene umbes 50 000–5 miljonit dollarit, kasutades tagatisena selliseid varasid nagu lepingud, pensionid, autod, käekellad, kujutav kunst ja ehted.

< p> Teine endine NBA mängija, parun Davis, kritiseeris Fisheri otsust saada selle firma tegevjuhatajaks. “Sportlased lähevad katki…teenime sellest siis raha ära,” kirjutas ta Twitteris. Baron Davis (@BaronDavis) Derek Fisher müüs meid CBA-s välja, müües Unibet TV nüüd meid uuesti välja. Lähevad sportlased murdsid ..teenime sellest raha ära. #Slapyourself #buster #sellout #BANsyndrome https://t.co/twVJDGBoN7 13. detsember 2018

Kuid 2009. aasta spordi illustreeritud artikkel tsiteeris mõnda silmatorkavat statistikat: „Selleks ajaks, kui nad on juba kaks aastat pensionil olnud, 78% endistest NFL-i mängijatest on läinud pankrotti või on rahalise stressi all töötuse või lahutuse tõttu. Viie aasta jooksul pärast pensionile jäämist puruneb hinnanguliselt 60% NBA endistest mängijatest. Arvukalt pensionil olnud MLB mängijaid on samamoodi hävitatud. ”Luka Doncici geenius on suutnud NBA rookie-klassi keskmiselt suurepärase väljanägemise. Loe edasi

Mõned rahavabad mängijad võtsid NFL-i tööseisaku ajal kõrge intressiga laene. 2011, teatas Daily. Isegi mõned maailma tuntumad ja kõige rohkem teenivad sportlased on Mike Tysonist Boris Beckerini silmitsi seisnud.2016. aastal kuluka lahutuse läbi elanud Fisher ütles, et nagu ka loteriivõitjate puhul, ei isoleeri kõrge netoväärtus alati sportlasi finantsmuredest.Samuti lisas ta, et tingimata pole tingimata kulutatud kulutusi.

“Paljud sportlased on läinud katki, sest sportlased on usaldanud oma nõustajate oma raha haldama, kuna me pole selle asjatundjad, ja palju kutid on nende nõustajate poolt ära kasutatud, “rääkis Fisher Guardianile.

” Me teeme seda oletust ja eriti minu, kui värvika mehe jaoks, teeme eelduse, et see on alati seotud sportlastega, kes teevad halbu otsuseid, sõidavad Bentley’s ringi ja ehted ning autod ning mõnikord kaovad varad ja raha muudel live apuestas põhjustel: nõustaja rahastas raha; toimus lahutusjuhtum, kus pool tema varast, perekonnaseis, on kadunud.Ja nüüd näeb elu välja teisiti ja ta peab välja mõtlema, kuidas kõigis nendes liikuvates osades navigeerida. ”

Kvaliteetsete pandimajade ja alternatiivsete laenuandjate populaarsus on viimastel aastatel kasvanud, pakkudes toitlustust jõukatele inimestele, kes leiavad end üles napilt sularaha, kas eesmärk on ots otsaga kokku leppida või ettevõtmist kiiresti rahastada.

Pole üllatav, arvestades Ameerika spordi jõukust ja pidevalt kasvavaid palku, pole Luxury Asset Capital ainus finantsettevõte, mille eesmärk on sportlaste juures. Üks silmapaistvamaid, 2009. aastal asutatud Florida põhinev ettevõte Sure Sports väidab, et see pakub NFL-, MLB-, NBA-, NHL- ja MLS-i mängijatele madala intressiga tagatiseta laene minimaalse laenuga 25 000 dollarit ja maksimaalselt kuni 30% mängija garanteeritud lepingust.

Luxury Asset Capitali peakorter asub Denveris.Selle president ja tegevjuht Dewey Burke eitas, et tema ärimudel hõlmab rahaliselt kannatanud, meeleheitel või naiivsete mängijate ettemaksu tasumist. „Meie määrad on madalad või keskmiselt teismelised. Nii et mõned asjad, millest teatatakse, et me sarnaneme palgapäeva laenuandjaga, on ju pretensioonikad. Need poisid nõuavad 200 300% krediidi kulukust, “ütles ta.

” Meie kliendid on suure netoväärtusega, mis oma olemuselt teevad alati igal ajal tehinguid, olgu see siis uude ettevõttesse investeerimine või raha paigutamine. oma äri või vaadates kinnisvaratehingut, “lisas ta.

” Tegime paar nädalat tagasi tehingu endisele NBA mängijale, kes vaatas kinnisvara võimalust ja vajas ka natuke rahavoog, et aidata oma emal midagi, mille kallal ta töötas, ja ta kavatseb nelja kuu jooksul meilt raha laenata. 200 000 dollarine tehing.Ta oli vahetult likviidsussündmuste vahel. ”

Fisher ütles, et tal pole„ mingit huvi olla röövellik laenuandja ”.Ta kujutas rõivastust kiiremate ja paindlikumate alternatiividena traditsioonilistele laenuandjatele, näiteks pankadele teatud olukordades, näiteks kui mängija on ootamatult kaubelnud uues linnas asuva meeskonnaga ja ta peab tegema kiireloomulisi elukorraldusi.

< p> Juhtivsportlased, ütles ta, ei erine paljudest ärimeestest, nad ei kasuta tingimata isegi oma sularaha, nad kasutavad teiste inimeste raha tehingute, võimaluste ärakasutamiseks, teatud asjade ärakasutamiseks ja selle raha kasvatamiseks … Seal on väga kõrgeid netoväärtusega isikuid, kes on paberil äärmiselt rikkad ja kellel pole null rahavoogu, kuna nende varad on seotud kinnisvara ja varaga ning peenetehetega ja neil pole ehk vajalikku rahavoogu. ”

Noortel mängijatel on sageli kiusatus jäljendada kogenumate meeskonnakaaslaste silmapaistvat eluviisi, kellel on suuremad palgad ja suurem töökindlus, ütles Amobi Okugo.27-aastane kaitsja ja poolkaitsja, viimati Portland Timbersiga, juhib finantskirjaoskust propageerivat veebisaiti A Frugal Athlete. “Olenemata sellest, kas olete mänguklubi mängija või teise aasta mängija, paneb riietusruumi võistluslik olemus teid võistlema ja ainus koht, kus peaksite võistlema, on väljak,” sõnas ta. Arukalt kulutades lisas ta: “Minu esimese lepingu sõlmijana pole mõtet konkureerida selle meeskonna tähega, kes on sõlminud oma kolmanda lepingu ja sõlminud suure tehingu.”

Okugo usub, et kolledžid ja klubid peaksid rohkem pingutama, et õpetada tulevastele sportlastele pikaajalisi rahahaldusstrateegiaid.Ta suhtub skeptiliselt selliste kõrge intressiga laenude eelistesse, kus tagatiseks kasutatakse kinnisvara ja pensione. “Kui teil on vaja raha laenata, ei tule sellest midagi head,” ütles ta. “Kiire parandus. Arvan, et see on põhjus, miks kaasvõistlejad on pisut tagasi lükanud. ”

Rate this post