Lõuna-Aafrika tutvustab suurt võimalust uuele staarile – Lehmann

Austraalia treeneri Darren Lehmanni andmetel ilmuvad Lõuna-Aafrika tulevastele viie-kohasele ühepäevasele seeria vastu Lõuna-Aafrika kohta uue korvpalli superstaari võimaluse.

Austraalia, kes kolis kolmapäeval kolm korda Pärast 25-aastast maailmameistrivõistlustel osalenud 26 osavõtjat on kasutanud 28 mängijat.

ODI seeria meeskonnaga on ainult kolm testis osalejat Steve Smithi, tema asetäitja David Warnerit ja allohvikut Mitch Marshit. Lehmann usub, et turneel on võimalus mängijatele, nagu Daniel Verrall, Joe Mennie ja Chris Tremain, kes on oma rahvusvahelise karjääri alustanud. Steve Smith nõuab Glenn Maxwellilt riikliku tagasivõtmise juurdekuuluvat otsustamist. Loe edasi

“Keegi lehmann ütles.

“Meil on mõned head noored kiire pallurid, me teame ainult (kuidas nad hakkavad seda tegema) aadressil seeria lõpp kvaliteedi poolelt.

“Me loodame, et nad tõusevad ja oleme kindlad, et nad wi llNad on mõnda sammu pidanud, nad palli kihutavad ja neil on mõned variatsioonid. “

Vaatamata mängijate käibe kõrgele tasemele, on Aussies võitnud viimase 26 Märtsis.

Samuti on ICC ODI paremusjärjestuses säilitanud mammutti 11-punktiline üleminek Uus-Meremaal.

“Nad suudavad seda väga hästi, nad on fantastilised Lehmann ütles pidevalt muutuvate koosseisude kohta.

“Me andsime kõigile piisavalt mänguaega nii suurte turniiride vaatamiseks, järgmisel aastal on meil Champions Trophy ja

Austraalia mängib Iirimaad ODI järgmisel teisipäeval, enne Lõuna-Aafrika sarja algust 30. septembril.

siis tagasi Austraaliasse pärast viimast mängu 12. oktoobril, veidi üle nelja nädala enne esimese katse samade kahe võistkonna vahel Perthis. Ja kui kapten Smith ei usu ühtegi tõelist psühholoogilist advant Ta on näidanud, et Lõuna-Aafrika iseseisva seeria puhul on eeliseid.

“Kui me vaatame Lõuna-Aafrika bowlingurünnakuid, on neil mõned poisid, keda ma eeldan, saavad osa testimisrünnakust, “ütles ta.

” Nii annab see meile võimaluse nende vastu mängida ja loodetavasti satub nende vastu ka natuke rütmi. ”

Rate this post