Lõuna-Aafrika kapten Siya Kolisi püüab rohkem kui kõik mustad võita

Kuulsad nimed ja mõned firmad Lõuna-Aafrika uue kapteni jaoks. Kolisi on mänginud 37 testi, kuid on vaid kuus kuud tööle ja tundub endiselt, et ta hakkab läbi. Võistlus Inglismaa vastu on esimene, mida ta kunagi Twickenhamis mänginud on, kuid koht ei tundu päris nii hirmutav, kuna tal on kogemused selle kuulsa võidu kohta Wellingtonis. võitlus Inglismaaga Loe edasi

“See oli meie kui meeskonna jaoks väga eriline,” ütleb Kolisi 36-34 võidu eest kuus nädalat tagasi. Eriti sellepärast, et nad olid lihtsalt kaks mängu järjest kadunud, Argentiinasse ja Austraaliasse, nii et “keegi ei oodanud, et me sellist mängimist teeksime.” Võit “andis meile usku selles, et me kehtestame seal standardi. Me vaatame üksteist nüüd ja me teame, et tahame olla parem.Me teame, mida me suudame, nii et me peame jätkama püüdlusi parandada ja parendada iga nädal. ”Ta tunneb, et nad mängisid jälle tagasi Uus-Meremaa vastu kaks nädalat hiljem, kui nad kaotanud kaks punkti.

See on Lõuna-Aafrika meeskonna mantra, mille Rassie Erasmus on treenerina üle võtnud. „See on see, mida ta tahab meilt,” ütleb Kolisi, “tagades, et annate kõik, mis võimalik, on kõige olulisem pingutus. Seda hindab ta meid. ”Facebook Twitter Pinterest Kolisi tegeleb Ryan Crotty’ga Lõuna-Aafrika maamärgi võidu all, mis on kõikidel mustadel. Foto: Phil Walter / Getty Images

Kolisi leiab, et see on vajalik iga päev paremaks muutmiseks “kõige raskemaks asjaks professionaalseks sportlaseks”.Samuti tundub, et ta hakkab toime tulema intensiivse ja ebatavalise surve tõttu olla Lõuna-Aafrika esimene must kapten. Erasmus on öelnud, et “tohutu emotsionaalne surve” Kolisi oli sel suvel “tema pisut mõjutanud”.

“Springboki kapteniks võib olla väga raske,” ütleb Kolisi. Tema ja tema abikaasa Rachel said kuulsaks kuulsaks ja nad on palju kärbinud sotsiaalmeedias, kus tema iga hulkunud kommentaar muutub tabloidsöödaks. Kui hooaja on kulunud, on Erasmus siiski aidanud Kolisil leida viis oma uute ülesannetega toimetulekuks ja täiendavaks kontrolliks.Kõige hämmastavam asi ragbi kohta on see, et me bashime üksteist 80 minuti pärast ja seejärel vestlemeSiya Kolisi.

“Treener on teinud oma töö nii palju lihtsamaks, et tema põhitähelepanu on minu jaoks parim Ma võin nii kaua, kui ma olen põllul, nii et ma olen püüdnud keskenduda mitte kõikidele muule väljapoole. ”

Kolisi on nii kiiresti jõudnud, et on lihtne unustada, kui erakordne on tema lugu, kuni ta teile sellest meenutab. Nii nagu siis, kui ta ütleb, et ainsad mälestused, mida tal on Lõuna-Aafrikas Twickenhamis mängida, on viimastel aastatel, sest “kui ma olin noor, ei olnud mul kodus televiisorit”.Ta teeb seda nüüd. Registreeru meie jaotuseks, meie iganädalaseks ragbiühingu e-posti aadressiks.

Ta teab Inglismaa nr 8 Mark Wilsoni televiisori vaatamisest: “Ma nägin teda Touloni vastu Falcons’i eest ja nad võitsid viimasel minutil. Seda ei analüüsitud. Ma vaatasin lihtsalt ragbi mängu. Ma arvan, et see oli kaks nädalat pärast seda, kui me mängisime Rugby meistrivõistlustel ja mul oli braai [grill] ja vaadates mängu. ”

Mis kõlab päris tagasi. Kolisi ütleb, et ta on “õnnelik” ja “jahutatud” omamoodi kapten, kuni ta niikuinii välja saab.Viimati suve jooksul sai ta isegi mõnede inglise mängijate sõpradeks. Chris Ashton asendab vigastatud Manu Tuilagi Inglismaal pinki vastu Springboksiga. Tom Curry saadab mulle sõnumi ja Maro Itoje. See on rugby kõige hämmastavam asi, me bashime üksteist 80 minutiks ja seejärel vestleme ja üksteist tundma. ”

Kolisi on mõnes mõttes väga erinev Lõuna-Aafrika meeskond , teistes on need samad.

Rate this post