Energybet

Energy BetEnergybet on teadaolevalt vaid väheste mängijate jaoks, kuna see tundus suhteliselt hiljuti ja seda ei reklaamita Venemaal liiga. See kihlveovahendaja tegutseb 1997. aastal asutatud äriühingu Energybet nimel, kelle aktsiatega kaubeldakse Londoni börsil, kapitaliseerides üle poole miljardi naela. Tuleb märkida, et Euroopa online-meelelahutus turul on see ettevõte üks juhtivaid positsioone, peamiselt selle pokkeri tõttu.

Energy Bet kasutab kõige rangemat Gibraltari litsentsi saamist, mis loomulikult räägib selle usaldusväärsusest, sest kõigist saaride jurisdiktsioonidest on tööluba palju lihtsam.

Selle mustri ja oranži skaala tõttu on saidil mitmetähenduslik välimus. Kohapealne navigeerimine peaaegu ei erine teistest kihlveovahendajatest. Pealeheküljel saate juurdepääsu kõikide spordialade hindadele, panustamistingimustele ja aktsiatele. Võime öelda, et kasutajaliides toimib õigesti tasemel. Avalehel leiate reeglid, soodustused, võimalikud maksesüsteemid esimese deposiidi rakendamiseks. Võite öelda, et kogu sellel lehel on põhiteave, mis on juba üsna hea.

Energybet BONUS 100% UUS PÄEVASELE »

Abipaketis leiate juhendi algajatele, kus saate õppida, kuidas teha oma esimese deposiidi, kuidas panuseid panna, kuid loomulikult ei ole see kataloog vene keeles saadaval. Statistikagrupis leiate kõik teadaolevate spordialade tulemused, muidugi, et see võimaldab teil kiiresti leida teavet, mis teile huvi pakub.
Mobiiltelefonilt on võimalus teha ennustusi, selleks peate määrama oma telefoninumbri, nii et teie number on süsteemis registreeritud. Peate saatma oma numbrile sõnumeid saidil märgitud erinumbrile ja pärast seda saate oma mobiiltelefoniga panuseid teha. Lisaks spordisündmuste panustamisele leiad ka: mänguautomaadid, pokker, kasiino, backgammon. Saidi hõlpsaks kasutamiseks sobivad algajatele, kes teevad esimesed sammud kihlvedude maailmas.

Koefitsiendid Energybet

Võimalus ennustada palju sündmusi tavapäraste koefitsientidega. Energybet on mõeldud Euroopa mängijatele, kusjuures peamised eelarvamused on jalgpallis ja kõik muu, sealhulgas golf, kriket ja hobuste võidusõit, on kohal. Peamised maalid on esitatud täies ulatuses. Peamised jalgpalliliini meistrivõistlused pakuvad mitmesuguseid pakkumisi, välja arvatud tavalised kogusummad ja koefitsiendid.

Live kihlveod

Live-kihlvedude hindamine põhjustab veidi piinlikkust. Ühelt poolt on elusolevad kihlvedude esitlused suhteliselt head ja head maalidega, mis võimaldab teil valida ühe või teise tsitaadi, mille eest soovite panustada.

Maksed

Energybet konto avamine on lubatud kõvas vääringus – dollar, euro, nael jne. Suurima mugavuse korral võtke dollar, boonuse maksimaalne suurus on euro. Täiustage mängu rahakott tõesti tuntud maksesüsteemi abil.

Minimaalne deposiit saidil on 20 USD mis tahes mugavast maksesüsteemist. Min. toodangu kogus on sarnane, kuid Webmoney’iga võite eemaldada isegi 10 dollarit, mis on üsna kasulik algajatele, kes on just kihlvedude maailmas alustanud. Teie raha väljavõtmiseks on vaja isikut kinnitava menetluse läbiviimiseks. Seda saate teha, saates oma passi koopia.

Tugiteenus töötab keskmisel tasemel. võite pöörduda tugimeeskonna poole otse vestluse või spetsiaalse e-kirjaga, millele saate vastuse lähitulevikus. Tugiamet saab suhelda venega, mis on juba üsna hea, kuna vestlus ise ei ole vene keeles saadaval.

Järeldus

Üldiselt on Energybet kihlveokorter korralikult tasemel ja sobib hästi vene keelt kõnelevate mängijatega. See suudab konkureerida suurte Euroopa büroodega, see on hea boonus registreeritud mängijate ja kogenud mängijate julgustamiseks.

Rate this post