Daryl Gurney osaleb PDC maailma noolemängu kolmes voorus, võites Ross Smithi

Daryl Gurney raputas varakult topeltraskused, et lüüa Ross Smith 3-0 ja broneerida oma koht PDC maailmameistrivõistluste kolmandas voorus Alexandra palees.

Viies seeme ilmus kursusele, et võtta avakomplekt 3-0, enne kui kaheksast noolemängust puudu jäi, sest Smith taastus tasemel 2-2, kui tabas vaid Gurney, siis tabas topelt 12.

Mõlemad mehed võitlesid teise seti viimistluse nimel, kuid Gurney hakkas oma vahemikku leidma, et liikuda võidukomplekti piires, mille ta otsustas pärast teise maksimumi lõppu 100,3 matši keskmiseks rekordiks sulgeda .Anastasia Dobromyslova kaotab Bet365 TV noolemängu maailmameistrivõistlustel Ryan Joyce’ile Loe edasi

Gurney mängib 2018. aasta poolfinaalis Phil Taylori poolt pekstud Jamie Lewisit, kes pääseb kohta viimases 32.

Vincent van der Voort kindlustas ka ohutu edasipääsu kolmandasse ringi, võites 3-0 võidu. Darren Webster, 13. seeme.Hollandlane kukutas avasetis ühe jala ja lõpetas seljaga 15 viskega, et kindlustada matš Steve Beatoni või Chris Dobey vastu.

Robert Thornton kaotas Rootsi kvalifikatsiooni vastu 3-1. Daniel Larsson, kes tabas seitset 180-ndat ja tootis keskmiselt 91,03 mängu, samal ajal kui Austria Rowby-John Rodriguez edestas Ricky Evansi sama tulemuse eest oma esimese võidu Alexandra palee laval.

Jaapani Seigo Asada tootis Uimas tagasitulek, kui alistada kaks Unibet apuestas esimest komplekti kaotanud poolakas Krzysztof Ratajski 3-2.Teises ringis kohtub ta üheksanda seemne James Wade’iga.

Teisipäeva õhtune istung avati Steve Lennoni alistamisel Austraalia James Baileyle nende esimese ringi matšis 3-0 ja ta läheb vastamisi Alan Norrisega.

Ron Meulenkamp taastus 2: 0 eduseisus, et alistada brasiillane Diogo Portela, kes lõi avapaketis 11-viske jalu. Kaheksa 180-ga hollandlane tuli pärast kolmanda seti võtmist siiski tugevalt läbi ja kavatsetakse kohtuda Michael Smithiga teises voorus.

Dimitri Van den Bergh, maailma edetabelis 35, pääses 3.-3. 0 võitja ameeriklanna Chuck Puleo üle, kes finaalseerias sisaldas ka 144 väljaviset. Ta võtab Jonny Claytoni vastu teises voorus.

Rate this post