Betfair

betfair logo Betfair Limited asutati Suurbritannias 1999. aastal ning aasta hiljem jõuti internetti oma kihlvedude exchange-tüüpi platvormiga. Just see eristas ettevõtet aastaid paljudest teistest, sest ennustajad ise määrasid tegelikud koefitsiendid ja tõenäosused. Nii sai Betfairist ainuvahendaja ja ettevõte võttis igalt võidult 2–5%. Betfair, olles kindlasti maailma suurim kihlvedude vahendaja, pakub palju suurepäraseid võimalusi ka vähem kogenud ennustajatele.

Siiski peavad kliendid olema teadlikud sellest, et mängud ja valdkonnad sõltuvad teiste mängijate portfellidest, kuid eeliseks on oma kihlvedude ülesseadmise võimalus. 2012. aastal avas ettevõte klientide survel ka sõltumatu traditsioonilise kihlveokontori. See samm avas ukse ennustajatele, kellel ei ole piisavalt kogemust või kes ei ole väga kindlad exchange-platvormil panustamisel. Seega saavad kliendid vabalt valida nende kahe teenuse vahel. Kui oskate hästi ennustada, on see suur pluss.

BETFAIR – registreerimine – boonus 30 EUR »
Kindlasti ei üllata teid, et Betfairi panuste vahendamise platvorm ja tavaline kihlveokontor pakuvad väga suurt valikut spordiüritusi. Peate siiski meeles pidama, et madalama liiga võistluste või vähem populaarsete spordialade korral ei pruugi olla piisavalt kihlvedusid, sest kliendid ise loovad neid. Sellisel juhul ei keela keegi teil ise oma sündmust loomast. Panustaja määrab panuse koefitsiendi ja suuruse ning pakub seda teistele. Kui vastasmängija vastab ja võtab teie panuse vastu, määrab lõpptulemus, kes saab rahalise võidu konkreetse koefitsiendiga.

Nagu juba mainitud, peate meeles pidama, et ettevõte arvestab maha oma tasu, kuid see paar protsenti ei ole nii suur summa. Meie spordialade loetelus pakutakse iga päev keskmiselt 30 ennustamise võimalust sellistel aladel nagu jalgpall, tennis, jäähoki, käsipall, võrkpall, korvpall, Ameerika jalgpall, ragbi, vormel 1 ja muu autosport, poksimine, idamaised võistluskunstid, jääpall, saalihoki, futsal, veepolo, nooleviskemäng, snuuker, lauatennis, sulgpall, kriket, male, olümpiaspordialad, suusatamine, suusahüpped ja murdmaasuusatamine, kahevõistlus ja spordiga mitte seotud sündmused. Exchange-platvormil pakutakse kokku kuni 250 liigavõistlust.

Tehnilise toega on võimalik ühendust saada e-posti aadressil support@betfair.com või telefoni teel. Veebilehel on eestikeelne versioon ja klienditugi. Tuleb märkida, et Betfairi klienditugi ei kuulu just kõige kiiremate hulka ja oma kirjalikule päringule võite vastust oodata mõne päeva jooksul. Betfairi kihlvedude vahendajad pakuvad üksikasjalikke juhiseid (ka eesti keeles), kust leiate peagu kõik, mida teil on vaja teada. YouTube`is on kättesaadavad mitmed õppevideod ning lisaks võite kiigata ka Betfairi blogisse või foorumisse.

Betfair
5 (100%) 2 votes