Bet365 bonus pre nových užívateľov

bonus pre nových užívateľovSteven Pienaar je presvedčený, že David Moyes bude robiť veci priamo na Sunderlande, ale varoval Wearsiders, že môže trvať nejaký čas na zmenu negatívneho Bet365 zmýšľania klubu a sezóna môže byť ťažké.Javier Manquillo sa pripojí k Sunderlandu za sezónny úver od Atletico Madrid Read David je rozhodne ten muž, ktorý si to myslí správne, “povedal bývalý stredopoliar Everton, ktorý uvažoval o odchode do dôchodku v rodnej Južnej Afrike, než prijal Bet365 ponuku svojho bývalého manažéra na jednoročnú zmluvu na štadióne Moyes, ktorý v júli nasledoval Sam Allardyce, cítil, že Pienaar môže ponúknuť veľmi mladý, zranený a trochu štíhly tím Sunderlandu neoceniteľný zážitok a rešpekt vytvorený počas párty Goodison Park je vzájomný.

“Nemôžete zabudnúť, že do stredy pred sezónou prichádza iba do Sunderlandu,” povedal Pienaar, ktorý nie je príliš znepokojený svojim novým tímom, ktorý Bet365 stratil oba zápasy v Premier League a zápasil o prekonanie Ligy Jeden Shrewsbur y 1-0 v Ligovom pohári v stredu. “Teraz si zvykne na hráčov a má veľa mladých hráčov, ale určite vytvorí pevný základ.Je určite bezpečný pár rúk. A na Evertone mal často tendenciu začať pomaly, ale skončil silne. “34-ročný – v súčasnej dobe musel naplniť neobyčajne obrannú centrálnu strednú úlohu – naznačil, že Moyesovou najväčšou výzvou bude meniť oslabujúci kolektívnu mentalitu v klube, ktorý sa za posledné roky podieľal na Bet365 mnohých odstupňovaných záťahoch. “Musíme sa pokúsiť odstrániť túto mentalitu len tým, že sa vyhýbame odstupňovaniu každú sezónu,” povedal Pienaar. “To je v súčasnosti veľký problém. Musíme kopnúť.

“Manažér chce podnietiť dôveru hráčov a chce, aby hráči jednoducho ísť von a užívať si futbal. V súčasnosti je veľa mladých hráčov, takže to bude ťažké, Bet365 mohlo by to byť aj ťažké obdobie, ale urobíme pokrok.Je tu pomerne málo dobrých mladých hráčov – Duncan Watmore, Joel Asoro, Lynden Gooch a Jordan Pickford, aby sme vymenovali niekoľko – ale potrebujú poradiť na ihrisku. ”

To je miesto, kde Pienaar prichádza a on sa stále prispôsobuje úlohe staršieho štátnika. “Cítim sa úplne zvláštne, že sa hrám s niekým, kto má polovicu veku ako Joel Asoro,” povedal. “Cítim sa ako otec niektorým z nich – a už som jedným zo starších hráčov, aj keď som nový a stále poznávam všetkých.” Nieže to ľutuje hovoriac “áno” Moyesovi. “Myslel som, že Bet365 moja kariéra v Premier League skončila,” povedal Pienaar, ktorý prepustil Everton v júni. “Keď som sa vrátil domov v Južnej Afrike, myslel som si, že to môže byť pre mňa, takže keď príde príležitosť vrátiť sa, bolo to skvelé a vzrušujúce.V minulom roku som nehral veľa zápasov, takže som sa vrátil na úroveň, na ktorú viem, že môžem hrať. To príde s hraním hier. Momentálne sa však snažím skončiť a unavím sa. “Keď sa znovu ocitne úplne opäť, Pienaar dúfa, že môže pomôcť Moyesovi dosiahnuť jeho ambíciu zmení Sunderland do posledného dňa verzia Everton. “Ja som mal dlhé roky, aj zlý rokov s Davidom, Bet365 videli sme chvíle, kedy nás vrazil,” povedal. “Celkovo však mám skvelé spomienky na to, že s ním pracujem a čo mi vo mne instiloval ako hráč.Tie roky s ním v Evertone boli úžasné. “Manquillo, ktorý strávil v Marseille minulú sezónu, nasleduje Papy Djilobodji, Adnan Januzaj, Donald Love, Paddy McNair a Pienaar do Sunderlandu.

Moyes vidí príchod plného chrbta ako dôležitý krok pri Bet365 prebudovaní tímu narušeného presunom Younesa Kábula do Watfordu, túžbou Lamineho Kone odísť do Evertonu a stratou vplyvných loajálov z minulého roka Yann M’Vila a DeAndre Yedlin.

viac zde: porovnanie slovenských stávkových kancelárií

Rate this post