Aston Villa soovib, et David Wagner saaks klubi uueks juhiks

Aston Villa pöördub Steve Bruce poole, kui nad ei suuda veenda Huddersfieldi juhi David Wagnerit, et ta peaks loobuma meeskonnast, kuhu ta on jõudnud meistrivõistluste tippu, et päästa üks Inglismaa suurem ja rohkem hämmastav, klubid.

Villa uurib, kas on võimalik, et Wagner ahvatleb Huddersfieldist Roberto Di Matteo koti pärast, Midlandi klubi 19. kohal Inglismaa teise astme klubis ja potentsiaalselt silmitsi pärast 1988. aastat on esimesel hooajal väljaspool tipplennu langenud võitlus.

Wagner, kes oli varem osa Jürgen Kloppi töötajatest Borussia Dortmundi teise meeskonna juhina, on muljet avaldanud pärast seda, kui Huddersfieldi realistlikud eesmärgid on tagasi tulnud esimest korda alates 1972. aastast.

Siiski ei oleks lihtne teda veenda, et ta peaks lahkuma Yorkshire’i klubist või veenma oma tööandjaid lasta sellel juhtuda, ning selle alusel annavad Villa tõsist muret Bruce pakub tagasi juhtimisse tagasi.

Bruce on Hull Cityst lahkumise ajal töölt lahkunud ja vaatamata sellele, et Inglismaa juhi töö eest intervjueeriti enne Sam Allardyce’i ametisse nimetamist, ei ole jalgpalliliit ta läks tagasi tema juurde, nüüd on see taas vabaks saanud.

Villa olukorda raskendab asjaolu, et Bruce juhtis Birminghami linna aastatel 2001–2007, kuid üheksa aastat pärast seda ei peeta seda ületamatuks probleemiks ja 55-aastane soovib tööle naasta.Kui see juhtuks, oleks üks tema esimestest mängudest tagasi St Andrews’isse, koos kahe klubi kohtumisega 30. oktoobril.

Ryan Giggs, Swansea linna juhi töö eest tähelepanuta jäetud, ei ole arvatavasti võistleja ja Villa loodavad täita oma positsiooni kiiresti, klubi omaniku Tony Xiaga, ajastades Di Matteo koti, nii et rahvusvahelist murda saab kasutada intervjuude läbiviimiseks.

Di Matteo oli ainult 11 liigasõitu vastutav, kuid mees, kes juhtis Chelsea Champions League’i tiitlile, nägi, et tema meeskond võttis sel ajal vaid 10 punkti ning klubi reisitoetuse osi kutsuti üles tema eemaldamiseks laupäeval Prestonis 2-0 võidu ajal.Facebook Twitter Pinterest Aston Villa kott Roberto Di Matteo ja alusta uue uue juhi otsimist.

Villa on kahest kohast madalamal kohal, nende ainsaks võituks on alumine klubi Rotherham ja nende võimalused naasta Premier League on äärmuslik, välja arvatud juhul, kui järgmise seitsme kuu jooksul on märkimisväärne pöördumine.

Tegevjuht Keith Wyness vastutab uue juhi leidmise eest klubi uue tehnilise direktoriga , Steve Round. Vahepeal võtab Steve Clarke’i juhi assistent koolitust oma viiendat juhtkonda otsiva klubi juures 20 kuu jooksul.

Rate this post