Arsenal on valmis unustama vanad kummitused ja leidma Unai Emery alt uue tee

Aeg millegi uue jaoks. Mida maa peal võib Premier League oodata sellelt Arsenali väljaarendatud versioonilt? Nii palju on ettearvamatu, tema esimese valiku XI ehitamine on ebakindel ja meeskonna stiil kohanemisrežiimis. Emery enda ootus ja see, mille ta soovib oma meeskonnale üle anda, on lihtne püüdlus: olge parim, kes võite olla. Ta andis sellest väikese ülevaate, kui ta kirjeldas möödunud nädalal peetud vestlust Danny Welbeckiga, kes oli pärast viimast maailmameistrivõistluste pausi lõppmängija ja polnud kindel oma tulevikus. “Kui ta pärast puhkust meiega saabus, ütlesin talle, et tahan oma karjääri parimat etteastet,” sõnas Emery.

See on asi, mida ta küsib ennekõike endalt, kuid sõnumit on edasi antud igale salga liikmele. Tehke sellest oma parim hooaeg veel.Näidake oma tugevaimaid omadusi. Kui see on teie eesmärk, peaksid järgima head asjad. “Tahan saada paremaks iga päevaga, igal treeningul ja igas matšis,” ütleb ta. “Tahan mängijatele sama idee edastada.”

Veel üks arutelulõik, seekord koos Stephan Lichtsteineriga reedesest sessioonist, andis veel ühe ülevaate sellest, kuidas Emery soovib, et tema mängijad unustaksid, kuidas asjad vanasti olid. olla või mida nad tingisid, ja mõelda positiivselt sellele, mis nende ees seisab. “Minevik on hea, kuid see on lõppenud,” ütleb ta. “Me rääkisime meeskonnaga ja Lichtsteineril oli see hetk rääkida. Võib-olla on ta meiega mängija, kes on võitnud kõige rohkem tiitleid. Kuid lõppude lõpuks alustame uuel viisil.Soovime jätkata võitmist – pidage meeles oma tiitleid suurelt karjäärilt -, kuid see on uus viis proovida rohkem võita. Jalgpallis elate oma oleviku ja tuleviku nimel. ”

See kehtib ka Emery kohta. Ta on igal viimasel viiel juhtimisperioodil võitnud mõne kirjelduse hõbeesemeid. Kuid ainus eesmärk, millest ta räägib, on parandada ja näidata oma parimat. Facebook Twitter Pinterest Stephan Lichtsteiner võitis enne Arsenaliga liitumist Juventusega seitse liiga tiitlit. Foto: David Price / Arsenal FC saidil Getty Images

Kõigi taktikaliste, tehniliste ja fitnessiülesannete osas, mis on alates saabumisest päevakorras olnud, on väljakutse midagi meeskonna psüühikas sügavalt muuta. kõige põnevamatest aspektidest, millega Emery silmitsi seisab. See vana kastan vaimse jõu kohta.Psühholoogilised puudujäägid, mis lihtsustasid vastase arvamist Arsenalist, ei kujuta endast kodusest apostas online võitlusest loobumist ega kriitikute pehmendamise või keskendumisvõime kaotamiseks vajalikku kinnistamist. Need on vaja parandada selles mõttes, et oli aegu, mil oli tunne, et Arsenal peksis palju nagu iga vastane.

Erinevus nende eelmise hooaja hirmsa koduvormi ja sarimõrvade vahel oli märgatav. Pidi olema mingi vaimne blokeering. Arsenalil oli Premier League’is paremuselt teine ​​kodune rekord.Seda silmas pidades on kahetsusväärne, et julgustust selle kampaania avamisel kodumänguga avada kahandab asjaolu, et see on City vastu – üks kahest külastajast lahkub N5-st kolme punktiga ja ainus, kes jagab läbi viimata peksmise.

Kui hispaanlaselt küsiti, kas ta oli jälginud selle konkreetse matši kaadreid ja kuidas ta oleks sellega hakkama saanud, oli rase paus, mis oli piisavalt pikk, et meenutada lumist õhtut, kui Arsenal nägi enne avalööki pekstud olevat ja ilmselt ei suuda arvutada, kuidas nad võiksid proovida isegi City paremusega võistelda.Emery tõstis teadliku naeratuse ja andis vastuse: “Uus tee.”

Kui tema meeskond suudab selle ära tõmmata, põhineb see uus viis mõttel, et nad tahavad mängudele tooni anda, seda küsimust sundida. “Sõnum on koolitusalal ja väljaspool seda sama. Tahame edastada ühe idee isikupära, stiili ja ambitsioonide abil. Tahame mängida edasi vaadates. Me võtame vastutuse olla peategelased, mitte ainult omada. See on hea sõnum fännidele öelda.Me tahame seda teha. ”

Õigluse korral võib see olla paremini saavutatav mängudes, mis pole City vastu, kuid kui Arsenalil õnnestub esineda suurema visadusega, rohkem agressiivsust ja rohkem usku, kui nad eelmisel hooajal kokku kutsusid. see iseenesest on samm õiges bet apostas suunas.Arsenal v Manchester City: matši eelvaade Loe edasi

“See on segu, kui teil on kaitse- või rünnakuhetk ning ma soovin, et iga mängija parandaks sel viisil, ”räägib Emery. “Minu peamine asi on algatada Premier League, [FA] Cup, Europa League ja siis on minu eesmärk paremaks muuta iga mängija oma omaduste ja meie tööga koos.”

fännibaas on eelhooajal olnud suuresti positiivne.Meeskonna esikülje toimimine on tõeliselt põnevil – ehkki selle korvab mõningane tagaosa poolne vaev. Huvitav on näha, kas Emery valib Premier League’is juhtimisel debüüdi korraldamiseks uued värbamised või kogemused. Ta võis valida Bernd Leno, Arsenali väravavahi rekordi allkirjastamise ja Lucas Torreira suurepärase maailmameistrivõistluste tagaküljele, kui visalt keskkaitsja. Või võiks ta eelistada Petr Cechi ja Mohamed Elnenyt.Või võib ta olla isegi üllatav ja otsida teismelisi Mattéo Guendouzi, kes eelses hooajas keskväljal silma paistis.

Sama põnev on jälgida, kas Arsène’i poolt maha jäetud eeldatavate alustajate kobar Wenger – nagu Mesut Özil, Aaron Ramsey, Pierre-Emerick Aubameyang – näitavad, et nad on juba uutele ideedele reageerinud.

Mängupäev. Emery on teinud oma otsused, valinud rivistuse, koostanud juhised ja koostanud oma esimese sisuka meeskonnajutu. Aeg teada saada, kas Arsenal on valmis proovima olla parim, mis nad olla saavad.

Rate this post