A-Liiga naaseb paugu, rekordite ja mõne punase kaardiga

Kui arvate siiski, et sel aastal saavad vaid mõned marjad liigad üle maailma, siis on see kohaloleku näitaja suurem kui laupäeva Sydney derby 61 880-l, mis on uus A-liiga rekord – siis on ohutu öelda, et see läks päris hästi.

Hooaja alustamine ühe kalendri suurima sisustusega tekitab ka segavaid tundeid, hirm, et see on nagu pidulik pidu magustoiduga. Kuid see rahvahulk andis suurepärase enesetundliku aperitiivi eelseisval hooajal. Jalgpalli Föderatsioon Austraalia uurib südamerünnakute süttimist Sydney derby’is Loe edasi

Nad ütlevad, et vormiraamat läheb derbyst välja. kuid mis juhtub siis, kui vormi pole?Sydney FC püüab tagada, et see kerge on ka see, et see jääb hästi ja tõeliselt seesama paari kuu jooksul pärast seda, kui nende ristlinna konkurentide 4-0 lammutamine jätkas oma võistlust kaheksale mängule.

Bobo ja Filip Holosko olid mänginud koos Besiktasega ja jätkasid sealt, kus nad lahkusid Türgis kahe esimese Sydney hooajaga, kuid see oli keskväljas, kus Graham Arnoldi mehed võitsid mängu Josh Brillante’i silmapaistva mänguga.

Wanderersile, kes eelmisel aastal tiitli pealt mööda jäi, oli see uus hooaeg ärkamas ja kahjustas nende võimalusi olla A-Liiga väljapaneku poiss Yoshi valitud klubiks.

On veel palju aega, et näidata, et see on lihtsalt löögi ja mõtle tulevastele viktoriiniküsimustele, mida finalistid said järgmise hooaja avamängus 4-0.Vähemalt see ei saa halvemaks muutuda.

Sydney derby on seadnud järgmise nädala Melbourne’i samaväärse standardi, kuigi Victory hakkab endiselt lööma, et anda hooaja avaja viimasel minutil eesmärk Reede vastu 10-mehe Brisbane Roari vastu.Luke DeVere’l on olnud palju vigastusi, kuid 96. minutil langes üle suure hulga jala ja tulekahju.

Kui Matt McKay oli punane (üks kolmest varajastest vannidest algas nädalavahetusel) ) 200. A-Liiga välimuse teisel poolel keskel, otsis ta Queenslanders’i jaoks isegi sündmusi isegi Brett Holmani arvates, mis viitab sellele, et tal on väga hea hooaeg.

Seitsme minuti pärast jäi see hullemaks, sest Mitchell Austin vallandas külastajad ees, kuid DeVere päästis McKay peekoni praktiliselt viimase mängu algusega.

Ootamatu punkt ei peatanud Roar’i boss John Aloisi mängib kohtunik Shaun Evans’i pärast mängu. Lõplik kohtunik, FFA, võib valida, kas treener saadab sõnumi teistele.Kui algus oli nii hooaja alguses, võib-olla arvab Aloisi, et võib-olla ta lihtsalt ära pääseb.

Melbourne City 1-0 võitis Wellington Phoenixi vastu Uus-Meremaal veidi vähem dramaatiline, kuigi punane väravavaht Thomas Sørensen vahetult enne tundi tegi Austraaliale väga närviliseks. Hoolimata seitsmest vigastamisajast – veel ühest pikast lisandumisest sel nädalavahetusel – ei saanud kodumeeskond lihtsalt ekvalaiserit saada.

Tim Cahill oli valmis oma nädalavahetusel debüüdi tegema järgmisel nädalal – sõltuvalt tema rahvusvahelised kohustused – Melbourne on järgmise paari päeva jalgpallikoht, isegi kui linn jääb ilma Sørensenita ja Victory jääb vigastatud James Troisi vahele.

Suur hulk meelelahutust tuli läände.New Central Coast Marinersi boss Paul Okon võib olla populaarne endine Socceroo, kuid otsus näidata klubi legendit ja treeneri John Hutchinsoni ust augustis peeti paljudele vastuoluliseks. Ja pool tundi pärast nende avamist Perth Glory’is koos võõrustajate kolme eesmärgiga, tundus see täiesti ohtlikuna.

Adam Taggart oli varajane täht, kasutades ära unetavat kaitset kahele mida saab kirjeldada vaid kui “streikijate eesmärke”. Perthil oli palju rohkem võimalusi, kuid kahtlused, et nad on tempo suhtes vastuvõtlikud, on osutunud õigeks. et Perth kiirenenud ja tagastas uuesti seitse minutit.A-League wrap: Meremehed pakuvad hilja draama, Sydney FC purustab derbi rivaalid Loe edasi

Marc Warreni kitsa kliirens tabas oma kalduv väravavahtu ja tagasilöögi võrku. Ainus asi, mida mängus puudus, oli kohtuniku vastuoluline kõne ja Chris Beath oli nõuetekohaselt kohustatud nelja minuti pärast, otsustades, et Rhys Williams’i plokk O’Donovanis toimus piirkonnas. Siiski, kui Kesk rannik võib jätkata teist poolaastat, võib ees olla heledamad ajad.

Newcastle Jets ja Adelaide United sulgesid pühapäeval 1.-1. See oli kõikjal tahked asjad. Jetsid, kellega Andrew Nabbout andis julgustava debüüdi, tegid meistrite vastu piisavalt, et oletada, et see hooaeg võib olla parem kui viimane.See ei olnud Adelaide’i jaoks halb punkt, kes võib vajada veidi aega, et leida oma rütmi, arvestades klubi viimase paari kuu jooksul toimunud personali muutusi.

Kuigi see ei olnud kõige põnevam viis lõpetada meelelahutuslik avamisvoor, noortel Yoshil on selle järel raske meeskond valida. Kui A-liiga jätkub, ei pea ta seda tegema. Ta saab lihtsalt sõita nautida.